Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van igaza?!

Mennyire van igaza?!

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy anya mondta megyünk Bécsbe decemberben úgymond rokonokkal nagy vártam már hiszen rengetek helyre mentem volna velük en is alig vártam hogy teljenek a napok. Aztán egy héttel előtte bejelentik hogy én nem mehetek velük a rossz tanulmányi eredményeim miatt teljesen elkeseredtem majdnem hogy elsirtam magam. Valóban is kene büntetni azért mert mostanában nem teljesitek jól a suliban !?
2019. nov. 30. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Tökéletesen igaza van, gondolom megunta, hogy hiába koptatja a száját a tanulás kapcsán.
2019. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez alapjan nehez lenne megmondani. Ha bukasra alssz, teljesen ertheto. Ha csak kicsit rontottal, elore tisztaznia kellett volna, h ez a feltetele a kiruccanasnak.
2019. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Elképzelhetetlennek tartanám, hogy rossz tanulása miatt ezzel büntetném a gyerekemet.

Sokkal kézenfekvőbb lenne a tévézés, gépezés, telefonozás letiltása, korlátozása.

2019. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha ez előtte nem volt letisztázva elég unfair... ha tudtad hogy az a feltétele hogy velük menj hogy jó jegyeid legyenek akkor valamennyire megértem de ha nem akkor nagyon szemét módja a zsarolásnak.
2019. dec. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

mit jelent az, hogy rosszak a jegyeid?


bukásra állsz vagy 5 helyett 4?

2019. dec. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Béke Nobel díjjal csak nem jutalmazhatnak.
2019. dec. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Hogy lehet ilyen szinten tagolatlanul megírni egy szöveget?! Ilyen írásképpel én se vinnélek... Legalább a saját anyanyalveden tanulj már meg normálisan írni.
2019. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Akkor persze nem sírtál, mikor a kötelességednek nem tettél eleget. Miért kéne szerinted jutalmazni, hogy nem tanulsz normálisan?

Vagy legalább írd már le, hogy mi számít nálatok nem jól teljesítésnek. Értelemszerűen ha eddig 4-est, 5-öst vittél haza és most tele vagy hármasokkal, akkor szarsz az egészbe. Akkor meg is érdemled...

2019. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem volt előre letisztázva, hogy a jegyeidtől függ, hogy mehetsz-e akkor tényleg undorító ez a fajta tiltás.


A kommentelőktől pedig ne fájjon a fejed. Itt mindenki szín 5ös volt, lediplomázott keres havi 600-at nettoba stb.

Illetve az anyukák akik őrült módszerekkel akarják a gyerekeiket a jó jegyre nevelni, mert nekik anno nem sikerült.

Mindigis szín 2-es 3-as voltam mindenből mert nehezen ment a tanulás. Kémiából mindig megbuktam, végül pótvizsgákon átmentem. Az volt a szerencsém hogy apukám támogatott, sosem bántott a rossz jegyeim miatt. Annyit mondott ne bukjak el 1 egész évet mert az akkor megy a kukába.

Van érettségim, és 1 normális állásom átlag fizetéssel. Szerintem haladok az életben a múltbéli rossz jegyeim ellenére is. Szóval fel a fejjel.

2019. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!