Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volna igaza ebben a...

Kinek volna igaza ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos depressziós vagyok lassan 10 éve. Az ok egyszerű: sosem ment az ismerkedés, az, hogy barátnőt találjak.

Egyre jobban úgy érzem a külsőm senkit nem fog meg, senkinek nem tetszek, és több nő mondta már rám a hátam mögött, hogy csúnya vagyok, bár én nem érzem magam annak.

31 vagyok amúgy.


Sógornőmék elköltöztek, hozzám képest 19 km-re. Tegnap gondoltam egyet, hogy beugrok hozzájuk.

A 14 éves gyereke volt otthon egyedül.


Na a kérdés: Értem én, hogy előjöttek a hormonok, meg minden, és érdeklik a nők, de őszintén, (egész héten otthon volt, dumálhatott azzal akivel akart), elmegyek vendégségbe, miért nem lehet letenni egy fél órára a telefont? Elkezdte, hogy ő felvonul az emeletre a szobájába, én meg lent kuksolhattam volna fél órán át, mire jöttek volna az anyjáék, meg bátyámék.


Mennyire pofátlanság valakit így ott hagyni? És akkor még a hívásba a csajnak röhögcsélt, meg engem akart egy bunkó parasztnak beállítani (szokás szerint, mert már nem első alkalom), hogy én vagyok a szar, a szemét. Én senkinek nem tiltom hogy beszélgessen, de ha már vendégként ott vagyok, nem érdemlem meg, hogy velem foglalkozzon legalább addig míg az anyja nem ér haza?

Én az ő korában egy rohadt visszahúzódó, félénk kis fiú voltam. Nem mertem senkivel beszélgetni, de nem is jöttem be senkinek már akkor sem.

Ő az akkori énemhez képest jóval jobban néz ki. Igaz testes, de szép arccal, és jár edzeni is. Meg ő lazább is. Irigység van e a szívembe? Őszintén szólva igen, valahol. Hiszen felnőtt ember vagyok és sosem voltam képes senkit megfogni.


2019. nov. 3. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Váratlanul beállítasz, és elvárod, hogy körbe legyél ugrálva? Ráadásul egy kamasz által? Máskor majd telefonálsz, mielőtt mennél, és megkérdezed, ráérnek e.
2019. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Melyik pszichiáter diagnosztizálta a depressziód?

Amúgy igaza van az elsőnek, hivatlan vandég ne követelőzzön.

2019. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én be sem engedtelek volna a helyében.
2019. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Egy 14 éves kölyöktől ne várd el, hogy jó házigazda legyen.

Legközelebb meg telefonálj, hogy olyankor menj, amikor otthon vannak a rokonok és nem zavarsz.

2019. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ide is legtöbbször hivatlanul állítottak be, én meg egyszer mentem így. Szóval nem érzem jogosnak az első álláspontját.
2019. nov. 3. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen kérdező. Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2019. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem a 14 eves allitott be egyedul hozzad..
2019. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem, amikor kiderült, hogy csak ő van otthon, mi a jó égnek maradtál? Egy depressziós 31 éves depresszios faxi nagyon nem érdekel egy 14 éves kiskamaszt, baxus.
2019. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs igazad. Egy gyerektől ne várd el hogy körbe ugráljon, beszélgessen veled, amit te szó nélkül oda mentél hozzájuk. Lehet pont nem volt rád kíváncsi, ezért beszélgetett olyan emberrel, akivel jónak érezte. Egy felnőtt embertől TALÁN bunkóság, de egy gyerektől nem.
2019. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Én hívatlan vendéget be se engedek ha nincs kedvem foglalkozni vele. 2x annyi idős vagy basszus mint a srác, mit szerettél volna? Beszéljen a csajozásairól mikor elmondásod szerint is 10 éve gyászhuszárkodsz? Esetleg arról hogy miket csinál edzés közben? Ha akarnál, járnál edzeni. Matekdogáról meg hogy ünneplőt húzott e október 23-ra? Ez meg őt nem érdekli. A te bajod ha egy évtizede depressziós vagy és nem mászol ki belőle (igen, ha mást nem, erre gyógyszeres kezelés is van). Nem akart lejönni az életről teljesen így az őszi szünet végére, teljesen érthető. Barátnőd is azért nincs, mert senkit nem fogsz megfogni ezzel az önsajnálattal. Csak te tudsz ezen változtatni, ha akarsz. Ha nem akarsz az se baj, de ne utálj legalább mindenkit akinek kicsit is jobb.
2019. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!