Apámnak igaza van?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok akinek nem voltak barátai, de még barátnője se(szűz vagyok) , szerinte már családot kellene alapítanom, lehurrogott hogy az elmúlt években semmilyen élményeim nincsenek, buliznom kéne járni, azt mondta hogy hamarosan mehetek albérletetbe mert nem tud engem nézni

2019. máj. 30. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
24 évesen családot alapítani, melyik bolygón él? De abban igaza van, h nem kéne a nyakán élni, el kell kezdeni önállósodni. Gondolom van munkád, végzettséged?
2019. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
igen
2019. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A megfogalmazás lehet kicsit durva, de részben igaza van. Nem ártana valamit kezdened magaddal, szomorú életed lehet úgy, hogy egy jót beszélgetni sem tudsz egy haverral.
2019. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Nincs igaza. Mit képzel magáról? A tulajdona vagy talán? Az ő elvárásai szerint kell élned az életed? Parancsra szaporodni?


Az én szüleim is állandóan ezzel cseszegettek, hogy menjek mindenhová, meg kúrjam halomra a r1bancokat, mert az a "férfias". Világéletemben undorodtam a "bulizásnak" nevezett ordibáló részegeskedéstől és az igénytelen, erkölcstelen nőktől is. Sokkal jobban éreztem magam a számítógépemmel, ami mondjuk akkoriban még nem Fortnite- és Facebook-függőséget jelentett. Aztán lett barátnőm akkor, amikor én találtam valakit, aki érdemes volt rá. Családom ma sincs, mert utálom a gyerekeket.

2019. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezek közül egyetlen egy dologhoz van valóban köze, ahhoz hogy velük élsz. Keress munkát, bérelj egy szobát, és többet feléjük se nézz!
2019. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nincs igaza.
2019. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2019. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Abban igaza van, hogy csak egyszer vagy fiatal, amit nem a számítógép előtt ülve kellene eltöltened, hanem kimozdulni barátokat találni és élményeket gyűjteni. És ez egyáltalán nem a bulizásban merül ki.


Vagy neked ez így jó, ahogy most van?

2019. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Apádnak borzasztó a kommunikációja, de jót akar, csak hülyén közli. Baj lehet veled, ha 24 évesen nincsenek barátaid, nincsenek hasonló koruk fiúk, lányok az életedben, akikkel lehetne programokat szervezni (kirándulás, mozi, túrázás stb.), nem csak a berúgós bulik vannak ám. Ha nem betegségből, pl autizmusból fakad a zárkózottságod, akkor lelki okai lehetnek. Ehhez tudsz segítséget kérni. Nyilván változott a világ és kitolódtak az évek az önállósodást illetően, de azért 24 évesen már illene valami konkrét elképzelésednek lennie. Tanulás, munka, célok, amiket elszeretnél érni, valami csak van. Ez apádat is megnyugtatná. Őt is meglehet érteni, hogy fél, egy jövőkép nélküli magányos gyerekkel kell megöregednie, akivel egyre több konfliktus lesz, ahogy telik az idő. Üljetek le beszélgetni. Ha őszintén elmondod a problémáidat, esélyes, hogy megértésre, támogatásra találsz. Néma gyereknek....
2019. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a kérdést is Te tetted fel egy pár nappal ezelőtt?

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Ha ilyen apád van, már régen el kellett volna költözni. Milyen alapon szól bele valaki így a gyermeke életébe? Ha homoszexuális lennél, azt mondaná, nem vagy a fia!

2019. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!