Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Névváltoztatási határozat meg...

Névváltoztatási határozat meg fog érkezni?

Figyelt kérdés

Október 11.-én voltam az önkormányzaton levetetni a második keresztnevem, ott az ügyintéző azt mondta, 35 nap után lehet érdeklődni a születési helyemen (másik település). Ezt nem tudtam mire vélni, nem értettem minek, amikor úgyis postázzák a határozatot nem? Visszakérdeztem, erre bunkón rám förmedt, hogy "ott született nem?!", ez után már nem is volt több kérdésem... Azóta már lassan eltelik 60 nap, amit valahol ügyintézési határidőként olvastam.

Lehet, hogy elutasították? De akkor is kapnom kellene valami levelet róla nem ? Mert így fogalmam sincs mi van.

Már csak azért is érdekes, mert rengeteg embernek már 25-30 nap alatt megjön a határozat.

Mit tennétek a helyemben?



2019. dec. 8. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Érrdeklőd/ltél a születési helyeden? Bár valóban az lenne a logikus, hogy értesítsenek, de azért megkérdezheted, hol tart az ügy.
2019. dec. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el és érdeklődj. Mostanság valami gebasz van a határozatok elbírálása körül. Bár én egy másik határozatra vártam, de 90!!!!! Nap volt mire kiküldték.
2019. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha azt mondta az ügyintéző, hogy érdeklődj a születési helyeden, akkor mondjuk érdeklődj a születési helyeden.
2019. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud, nézd meg az EBEVben a törzsadatok alatt.
2019. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!