Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ötletetek? Segítségre...

Van ötletetek? Segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, megtörtént az első randi.Ezután elhívtam hozzánk. A hétvégén jön, és mivel még nem voltam ilyen helyzetben( ő az első) fogalmam sincs mit csináljunk. Egy kis faluban élek, tehát semmi lehetőség nincs a sétán kívül, dehát egész nap nem sétálhatunk. Tudtok segíteni, ötleteket adni, hogy mivel töltsük el az időt?Köszi. 19/L
2010. júl. 19. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sétáljatok el valami parkba és ott beszélgessetek
2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is faluban élek,a barátom is,itt van fagyizó,meg ott is..szóval lehet fagyizni..vagy lásd vendégül(csinálj vmi kaját neki),vagy pedig buszozzatok(ha nincs egyikőtöknek se jogsija) a legközelebbi városba..ott pizzázhattok is,meg minden:) és beszélgessetek sokat:D
2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Cukrászda is akad,nagy melegbe bemutatod a szüleidnek, elmehettek hozzátok ebédelni...
2010. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

sztem ha elhivja hozzájuk nem akar ebuszozni máshova!:D ne érts félre,nem kötekszem,cak mondom :))

szerintem filmezzetek,beszélgessetek(gondolom annyira úgysem ismeritek egymást még) :)

2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,utolsó előtti
2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, itt most nagy felújítás folyik, úgyhogy jelenleg nincs is konyha. Amúgy a cukrászda meg ilyesmi jó ötlet, csak ilyenkor úgy illik hogy a fiú fizet. meghívatni pedig nem szeretném magam.
2010. júl. 19. 22:36
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
ne agodj.. jó lesz ha szeretiteke gymáést bárhol is vagytok.am te voltál már náluk , ott mitcsináltatok? am téynleg beszélgessetek, nézzetek filmet meg ugyis a helyzet adja .. sok szerencsét :)
2010. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Éedekes, hogy rögötn a második randin magadhoz hívod, főleg hogy épp felújítototk...hát nem a leg nyugisabb környezet, mikor alapban sem tudtok mit kezdeni még egymással, még nehezített pályát is választottál. Az első ami beugrott a közös főzés, dehát írod, hogy épp nincs konyha... akkor marad a filmnézés, beszélgetés-séta, úgyis még minden újdonság, nem hiszem, hogy unatkozni fogtok.
2010. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%

sétáljatokmeg beszéljetek mindenről azdtán mentek mentek egyszer majd megáltok és már csak azt veszed észre h közeledik hozzád a pali:D:D

nagyon jóó máá velem is megtörtént

és el nem hiszed hogy milyen jó :D

2010. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kiskosárba kaja,innivaló,esetleg üveg bor,pléd,és piknik...(anyukád nincas plafonon hogy első pasit pont akkor kell hazavinni mikor felujitás van? enyém toporzékolna:D)
2010. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!