Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS! Segítségre van...

NAGYON FONTOS! Segítségre van szükségem! A barátom apja terrorban terrorban tartja őt. Fenyegeti h megöli stb. Mit tegyek/ünk?

Figyelt kérdés
Minden nap kiabál vele. A barátom már nem bírja egyfolytában azt mondja h öngyilkos lesz. külön laknak, de minden nap mennie kell hozzá. Az anyja is tud róla, de nem tud semmit csinálni. Az ember egy állat. Drogozik, füvezik, a felesége prostituált. Feljelenteni nem akarják mert van nála 2 gyerek, akikkel mi lenne akkor? Nagyon aggódom érte, az összeomlás határán van. és én is. Mit tegyek/tegyünk???
2010. márc. 3. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves a barátod, és miért kell minden nap találkozniuk?
2010. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
34%
Menj el pszichológushoz!!
2010. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi az,hogy mennie kell?

Egyébként te hiába töröd magadat,ezt ő tudná megoldani,mármint a barátod.

Jut eszembe nekem nem is kelllene olyan pasi,aki öngyilkosságról hablatyol.Valószínűleg ideggyenge,későbbiekben sok bajod lehet belőle.

2010. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogászként mondom, a gyermekeket azonnal vetessétek el tőlük, Úristen.

Ha nem tudja senki magához venni Őket, inkább intézet. Hidd el, jobb megoldás, mint az, hogy kivárjátok, amíg megerőszakolja vagy megöli őket.


A párod pedig ne látogassa!!!! komolyan mondom, vagy azonnal jelentsétek fel, de sajnos ez nem megoldás. Távol kell lennetek tőle, mert a tragédia bármikor bekövetkezhet, egy ilyen ember nem tudja mérlegelni a cselekedetei súlyát.


A gyerekeket vegyétek figyelembe, feljelentést kell tenni a gyámügynél.

2010. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Most mért kellett leszavazni a hozzászólásomat?

Én csak segíteni akartam ezzel...

2010. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem, nem ideggyenge, de szerintem te sem viselnéd túl jól ha a saját apád azzal fenyegetőzne hogy megöl. Ha nem megy hozzá a barátom, rögtön hivogatja hogy hol van. Mondtam neki h mondja azt h beteg, vagy fáj a lába, akármi, de nem érdekli azt mondta hogy akkor is menjen.
2010. márc. 3. 16:06
 7/14 A kérdező kommentje:
én nem szavaztamm le senkit, a hasznos válaszokat pontozom csak fel
2010. márc. 3. 16:06
 8/14 A kérdező kommentje:
15:33as lehet hogy neked nem kellene olyan pasi, de a szerelmemet nem hagyom el akkor, vagy pont azért mert nehéz helyzetben van.
2010. márc. 3. 16:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled.azért mert valaki épp szar helyzetben van,nem kell elhagyni.söt!!támogatni kell.azt viszont nem tudom megérteni hogy akkor minek járkál oda a párod.mert hivogatja?ne vegye fel a telefont.ha van már saját élete,és nagykorú is,akkor nem kötelezö az ijen szülöt látogatni.ezt neki kell elhatározni,hogy eddig és ne tovább.

(Zsoka)

2010. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt a helyzetet tényleg csak ő tudja megoldani, mégpedig úgy, hogy kategórikusan kihagyja az életéből. Attól hogy fenyegetőzik valaki, nem kell megijedni. Ha zaklatja, és tényleg bántalmazná az utcán, akkor nem lehet elköltözni? azt mondod nem az apjánál lakik, tehát az anyukájával él. Talán én egy másik várost is fontolóra vennék. Vagy mi lenne ha hozzád költözni egy kicsit, pár hétre, persze ha az apja nem tudja a te címedet. Lecseréli a telefonját és kész. Hátha el tud bújni egy időre.


És ha tényleg tetlegességre kerülne a sor, azonnal fel kell jelenteni, a saját gyerekeinek is jobb, ha nem egy ilyen szülő mellett nőnek fel. Az egy dolog hogy az apja, de ha mint apa nem teljesíti a kötelességét, akkor a fia sem tarotzik neki semmivel, szerintem.

2010. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!