Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha többször...

Mit szólnátok ha többször olyan ajándékot kapnátok anit nem tudtok használni?

Figyelt kérdés

Tavaly, meg idén is tusfürdő csomagot kaptam a szüleimtől. Sajnos én az ilyeneket nem tudom elhasználni mert problémás a bőröm ezért csak olyan termékeket tudok használni amiben nincsenek számomra irritáló anyagok. Ezért nálam elég sok termék kiesik. A tavalyit még akkor kipróbáltam, hát egy jó viszketés lett belőle, nem is tudtam elhasználni. Szerintem a mostanira is ez vár. (A napokban kipróbálom ) Ugyanígy vagyok a krémekkel is, bár azt most is kaptam, igaz érett bőrre valót, 22 évesen. :-D Tavaly fürdősót is kaptam pedig sose ülök kádba, mindig zuhanyzom. :-D Otthon élek még, ezeket ők is látják, igaz a saját kozmetikumaimat én veszem.

Nem szeretnék hálátlannak tűnni de olyan furcsa ez pedig a tesóm egyedileg készíttetett ajándékot kapott, csak így ennek nem látom értelmét. Én már pár éve mondtam hogy haggyuk abba ezt az ajándékozósdit, mert felesleges. Igazából nem érdekelnének az ajándékok csak ezen most elgondolkoztam.



2019. dec. 25. 13:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Én is kaptam tovább adtam (munkahelyemen kiraktam, hogy aki szeretné vigye el, bontatlan, ingyen).

Egyébként mindig mondom, hogy a, ne vegyenek semmit, b. ha akarnak vegyenek egy csomag fonalat, de mégis mindig kozmetikumot kapok. Èn örülök mindenennek, de a kozmetikumtól falra mászok, személytelen és ugysem használom, mert csak természetes kozmetikumokat használok.

2019. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
89%

Én a közeli anyaotthonba szoktam az ilyeneket 'lepasszolni'. Én is mindenmentes testápolási és fürdőszereket használok. Én elmondanám a szüleimnek hogy inkább adjanak csokit ami elfogy vagy ne ajándékozzunk.

Ha te nem használod ki akkor sok helyen szívesen fogadnák, nálad nem porosodik máshol pedig jó helye lesz hidd el :)

2019. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
14%

Mondd nekik előbb, hogy ááááá, megmondtam, hogy ezeket ne vegyétek, mert Bhaal nagyurunk ezek által szerzi meg felettem az irányítást!!! De ha ti akarjátok, hát legyen...


Ez után jó alaposan kend be velük magad, majd miután a kiütések/fekélyek jelentkeznek, menj be hozzájuk meztelenül és közöld velük, hogy Bhaal nagyurunk azt akarja, hogy ezen túl még kend be magad másfél kiló BIRKAVESÉVEL is az ő eljövetelének tiszteletére!!!!!


Mi az, hogy nincs itthon birkavese?!!! Hát akkor Bhaal azt kívánja, hogy a ti vesétek legyen az ajándék...:>


:D

2019. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
én azt csináltam amikor összevesztem anyósomékkal, hogy az összes rossz ruhát amit vett nekem visszadobtam az asztalára (tudta a méretem és a stílusom, de a sógornőm megjelenése óta olyanokat kaptam, mint ami neki jó, mind stílusra mind méretre), azóta már legalább a blokkot megkapom mellé, hogy kicserélhessem ha nem jó :)
2019. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
#13-ként (nomen est omen :D ) a 0%-os értékelés mellett azért mondjátok plíz. hogy B kategóriás horrorfilm producerként még nagy karriert futhatok be, különben gátlásos leszek :D
2019. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

Mért van lepontozva az, hogy adja le kórháznak vagy anyaotthonnak?

Tán dobja ki vagy adja olyannak, akinek szintén nincs rá szüksége?

Ezeken a helyeken legalább elhasználják és örülnek is neki.

2019. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
55%

Komám, tényleg a személyes tapasztalatomat használva, jóindulattal mondom, hogy a pontozás másodlagos :) Semmit se jelent.

Még abban az esetben sem, amit pár bejegyzéssel fentebb írtam.

Lehetne az is 100%, ha aki erre jár, mindenféle gondolkodás nélkül jónak minősítette volna. De hát nem tették, mondjuk ez semmit se mond erről a hülye válaszról, amit magam is csak poénként írtam, ezt jelzik a szmájlik is :)

Ha elég hosszú ideje vagy itt, nem tulajdonítasz különösebb jelentőséget a pontozásnak, az eddig adott 2388757387 válaszodhoz képest, hogy egy újat milyenre minősítenek, nos, az eltörpül.

2019. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Rendszeresen olyan ajándékokat kapok, amik számomra haszontalanak... Tusfürdő csomag nálunk is minden évben van, holott minden évben direkt karácsony előtt is mondom nekik, hogy vendéglátásban dolgozok, Tusfürdőt, sampont korlátlanuk tudok haza hozni, amit ott felejtenek a turisták menne a kukába, így otthon is már karton dobozokban állnak ezek. Ruhákat is kapok, aztán ha fel próbálom, és már a családi karácsonyon is mondom a rokonnak, hogy nekem nem tetszik, vagy nem jó méret, még vissza tudná vinni a boltba, akkor megsértődnek... Nagymamámtól illetve szüleimtől kapok ilyeneket rendszeresen, tavaly kockás nagypapa pulóvereket kaptam, a mérete sem volt jó, meg nem is tetszett, nagymamám nagyon megsértődött, hogy nem is vittem haza tőle. Idén kaptam pólót, pulóvert, fürdőköntöst, egyiknek sem jó a mérete, a blokkjai nincsenek meg, ezeket majd kirakom ingyen elvihető oldalra, vagy odaadom ismerősnek barátnak stb. Édességből is szinte csak olyat kaptam, amit igazából magamnak biztos nem vennék meg, mert nem szeretem, meg a minősége is olyan, amilyen.... Tescos mézes puszedli csomag, kilós nápolyi, keksz... Idén kB. Csak ilyeneket kaptam, egyedül a hugomtól kaptam olyan édességeket, amiket meg is fogok enni, ezeket majd kirakom a lépcsōhàzban a földszinten, aki akarja . Én inkább előre fizetett utalványokat szoktam adni idén kapott mindenki többek között bónusz brigadon váltott éttermes utalványt, volt, aki 10000 ft. - os vásárlási utalványt. Az ilyeneket hasznosabbnak tartom.
2019. dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
#1 elég gáz, hogy nem mondta el nekik úgy, hogy azt megértsék és nem képes kommunikálni, hogy nem anyagi vonzat miatt van ott... Vagy várjunk még csak, lehet hogy csak az ajándék miatt látogatja meg a szüleit?
2019. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Én felpontoztam mindenkit. Voltak jó ötletek és vicces hozzászólások. :-D


Utolsó, tudsz olvasni? Írtam hogy mondtam nekik, látják hogy nem tudom elhasználni, volt amit pár hónap után odaadtam. Én mondtam hogy hogy szüntessük be az ajándékozást...

2019. dec. 27. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!