Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szilikonos sütőpapír a...

A szilikonos sütőpapír a tájékoztató szerint többször is felhasználható. Működik ez a gyakorlatban is (s ha igen, max hányszor érdemes használni ugyanazt? ) (nem ffi és nem 60plusszos) DE

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
(Bocs' a plusszot 3 helyett véletlen csak 2 s -sel írtam)
2019. máj. 18. 16:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor lehet felhasználni, én csak egyszer használom.

Amin egyszer sütöttem tepertős, vagy medvehagymás pogit, azon nem sütök legközelebb piskótát, vagy linzert.

Nem tárolgatok használt papírokat, hogy hátha valamire jó lesz, pedig nem vagyok pazarló.

2019. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt higiénikusabb, ha csak egyszer használod, másrészt pl. egy kifolyó tölteléknél rásül, összeragad a papír.
2019. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán szoktam többször használni, ha olyat sütöttem rajta. Az adott süteménytől függ, hogy működik-e a dolog. Kekszeknél általában sima ügy, ha nincs benne kifolyó csokidarab stb. Valamikor meg egy használat után ki kell dobni. Télen olyat is csináltam, hogy vasárnap összegyúrtam egy nagy adag túrós pogácsa tésztát, és a következő napokon egy-egy tepsivel sütöttem belőle reggel, mindig ugyanazon a papíron. Közben a sütőben tároltam a tepsit, benne a papírt.
2019. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én legfeljebb télen, amikor az alig használt sütőpapírral teszem el a tepsit. Azon sütöm meg a sütőtököt. Egyébként minden sütihez másik.
2019. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Eddig nekem max 6 rekord. Amikor már nagyon barnul, akkor többször már nem használom fel. (én kb. a kekszeket gyártom ipari mértékben, úgyhogy nekem nagyon jól jön)
2019. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!
2019. máj. 19. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha a karácsonyi mézes csillagokat sütöm, és 4 tepsinyi süti van, de csak két tepsim, akkor a második körre is felhasználom az első sütés után a sütőpapírt. De utána kidobom és nem rakosgatom...
2019. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!