Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha többször...

Mit szólnátok ha többször olyan ajándékot kapnátok anit nem tudtok használni?

Figyelt kérdés

Tavaly, meg idén is tusfürdő csomagot kaptam a szüleimtől. Sajnos én az ilyeneket nem tudom elhasználni mert problémás a bőröm ezért csak olyan termékeket tudok használni amiben nincsenek számomra irritáló anyagok. Ezért nálam elég sok termék kiesik. A tavalyit még akkor kipróbáltam, hát egy jó viszketés lett belőle, nem is tudtam elhasználni. Szerintem a mostanira is ez vár. (A napokban kipróbálom ) Ugyanígy vagyok a krémekkel is, bár azt most is kaptam, igaz érett bőrre valót, 22 évesen. :-D Tavaly fürdősót is kaptam pedig sose ülök kádba, mindig zuhanyzom. :-D Otthon élek még, ezeket ők is látják, igaz a saját kozmetikumaimat én veszem.

Nem szeretnék hálátlannak tűnni de olyan furcsa ez pedig a tesóm egyedileg készíttetett ajándékot kapott, csak így ennek nem látom értelmét. Én már pár éve mondtam hogy haggyuk abba ezt az ajándékozósdit, mert felesleges. Igazából nem érdekelnének az ajándékok csak ezen most elgondolkoztam.



2019. dec. 25. 13:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%
Tegnap úgy eszembe jutottál kérdező! 1 hét szabadság után mentem dolgozni és elfogyott a tusfürdő amit utóbb vettem (most meg elfelejtettem előre venni)... csak azzal a foly.szappannal tudtam megfürdetni a betegem, amivel kezet mosunk és ez se nem habzik, se illata nincs nagyon magyarán szinte csak vízzel pancsoltam. De jó lett volna a tusfürdőd! Így hát továbbra is azt mondom, vidd be egy kórházba.
2019. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
29%

Nővérke néni, az nem jutott eszedbe alternatív megoldási javaslatként, hogy lecsapod a törölközőt, és azt mondod a kórház vezetésének, szívjon más úgy, hogy még az alapvető munkaeszközöket se biztosítják, te meg elmész máshova dolgozni?

Vagy küldetéstudatos vagy? :)

2019. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted máshol jobb a helyzet? Pár intézményt már láttam belülről és bizton állítom sehol nem jobb.
2019. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
19%

Hát, ahol én dolgozok, ott biztos jobb - legalábbis nekem eddig még nem merték mondani, hogy hozzak tollat a saját pénzemből, vagy ha nem tetszik, akkor vágjam fel az ereimet és mártogassam abba a kiegyesített gemkapcsot, ha valamit le akarok írni :)


...mondjuk az is igaz, persze, hogy annak a melóhelynek nincs is semmi köze az egészségügyhöz, ha ennyire nem nyilvánvaló, mire gondoltam :P

2019. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
Más területen más a helyzet. Az eü. "szegény".
2020. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Így van.

Na hát akkor ezt megbeszélve - és az eredeti kérdéshez visszakanyarodva - nem gondoltál még arra, hogy "lecsapod a törölközőt, és azt mondod a kórház vezetésének, szívjon más úgy, hogy még az alapvető munkaeszközöket se biztosítják, te meg elmész" MÁS TERÜLETRE dolgozni? :)

Csak kíváncsiságból. Sok tanár is van, aki ahelyett, hogy tanítana, mondjuk pl. HR-es lett.

2020. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%

Azért egész más elesett, beteg, intenzív ellátásra szoruló kiszolgáltatott emberekkel dolgozni, akiknek az életét próbálod menteni, mint papírokkal egy irodában.

Van egy tanulmány, ami szerint egy idő után adrenalinfüggő lesz a dolgozó, sajnos már én is az vagyok. Az empátia sosem vált előnyömre, így nem könnyű váltani. :(

2020. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%
Aha, vegyen mellé krémet stb....
2020. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!