Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 20 év feletti Oroszlán jegyű...

20 év feletti Oroszlán jegyű nők:nektek milyen a szerelmi életetek? Hogyan alakult ki a kapcsolatotok a jelenlegi párotokkal, illetve milyen a hatalmi viszony köztetek? Boldognak érzitek magatokat a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés
Lényegében mindent leírhattok,ami a szerelmi életetekkel kapcsolatos,és köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 25. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mit is iratnék!Ha mindent leirnák akkor az egész napom rámenne :)

Szeretek "uralkodni" a kapcsolatomban,szeretem ha kényeztet a párom!Szeretek adni,viszont kapni már nem annyira!

Imádom a szexet és a kihivásokat a kapcsolatunkban!

Sajnos többször volt hogy érdeklődtem mások után a párom mellett(állitolag a legtöbb oroszlán ilyen) nem csak férfiakra értem az érdeklődést!

Soha nem kérek bocsánatot,mert mindig nekem van igazam!

Szeretek bujni :)!!!Szeretk a középpontban lenni!

Nem mutatom ki ha valami fáj nem panaszkodom!Szeretek pénzt költeni!Bár már ez nem a párkapcsolathoz tartozik!

A kapcsolatunkban szeretnék én irányitani ha nem igy van besértődök , és várom hogy a párom kérjen bocsánatot!

Hirtelen ennyi de van még 100000 dolog!

Egy szűzel élek :)

23/L

2012. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ennyi mindent leírtál! :)
2012. febr. 26. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy oroszlán nőt ismerek:

30 éves, egyedül neveli 10 éves fiát. Eléggé irigy másokra, próbál úgy viselkedni, mint egy 20 éves. Nem értem miért. Nem sikerült még felnőnie. Korabeli idegenek társaságában kikezd az összes pasival. Na de senkinek nem álma a pótapukaság, ezért duzzog, és ölni tudna a tekintetével...

Ez egy példa volt.

Na jó egy másik lányzót is ismerek, de őt 6 éve nem láttam. Ő félénk volt ismerkedés terén, gyakorlatilag szűz is talán... Azóta nem tudom mi van vele. Ő viszont iszonyú jó fej volt, imádtam a szövegeit! Baráti társaságban azért nem volt már annyira gátlásos.

2012. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm szépen! ;)
2012. febr. 29. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!