Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?...

Hogyan lépjek túl ezen? Tippek, segítség?

Figyelt kérdés
A szuleim augusztusban elvaltak, mert mar nem birtak egymassal elni. En anyukammal maradtam apam pedig elkoltozott. Nagyon megviselt. Oktober tajekan kiderult hogy apamnak van egy noje es ez a no es anyam gyulolik egymast. Apam mindent letagadott. Novemberben kiderult hogy apamnak van egy eltitkolt lakasa amit 1 evvel ezelott vett. Anyukam rettentoen merges volt ra es felhivta hozzank. Apam amikor meghallotta hogy tudunk a lakasrol es anyam ezert tobb gyerektartast ker tole rohant az ablakhoz, kinyitotta es ki akart ugrani. Vissza kellett rantanom, hogy ki ne ugorjon, de ha rosszul lepett volna en estem volna ki az ablakon. Ezutan miutan lehiggadt anyamat meg akarta verni de leallitottam. Apam utana ismet probalt kiugrani de sikertelenul. Folyton ezzel fenyegetozik, hogy megoli magat. (Allitasa szerint mar kiprobalta a kotelet hogy jo e a nyakara) En rettegek hogy megoli magat, de viszont nem elhetem az eletem teljes rettegesben. Valaki tudna segiteni? Esetleg hogy hogyan beszeljek az apammal. Igazabol nem egy peldaerteku ember, viszont megis csak az edesapam. Es nárcisztikus is az apam.

2019. dec. 29. 14:06
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
52%

A nárcisztikus nem lesz öngyilkos sosem! Ez érzelmi zsarolás. Tilos engedni neki.

Lakás: Valahol csak laknia kell.

Nő: Apád férfi, nője sem lehet? Anyád baja vagy az, hogy a nő korábban is megvolt, csak nem tudtál róla vagy az, hogy apád ilyen gyorsan túllépett.

Te mindkettő szülővel ápolj jó gyerek-szülő viszonyt. De nem vagy a barátjuk, a harcaikban ne vegyél részt!

2019. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki ilyet tesz, vagy beszél róla, sosem lesz öngyilkos!
2019. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyádnak inkább örülnie kellene, mert nem apádnak van egy lakása, hanem apádnak-anyádnak van egy-egy fél lakásuk, mivel a faterod akkor vette, amikor még nem voltak elválva.

Ha már lezajlott a vagyonjogi, egy ügyvéddel beszéljen erről, mert lehet valami pótbeadványt, vagy fellebbezést, vagy új ügyet indítani (nem vagyok tisztában a jogi kifejezésekkel) mivel csak most jutott tudomására. És ha vagyonjogin eltitkolta, ezért még külön meg fogják fingatni.

A nő miatt meg higgadjon le anyád, ne alázza magát porig, azzal, hogy nem képes továbblépni!

Ha újabb szerzemény, akkor teljesen indokolatlan a gyűlölködése, ha régről megvolt, akkor meg csak azt lehet elcsábítani, aki hagyja magát, így apád a hunyó, ... de mindenképpen már teljesen felesleges belesírni a kiömlött tejbe!

2019. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!