Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam nem engted el backpack...

Anyukam nem engted el backpacking utra. Lepjek le? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Regi almom atutazni Europat, csak ugy menni, menni es menni, minden nap masik varosban.

1-2 hetre mennek, de anyukam teljesen kikeszult, hogy NEM ENGED EL.


Ez tenyleg veszelyes? Van olyan, akinek van ebben tapasztalata?


22 eves vagyok lany


2018. febr. 17. 17:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
30%

szia valóban veszélyes lehet főleg mostanában és nőként....

a migránsok miatt....

hányan mennétek és csak lányok?

2018. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
32%

Nem veszélyes egyáltalán! Nem értem muterod miért hisztizik! Szerintem csapd rá az ajtót és lépj le! Micsoda idióta szülő az ilyen.

22 éves lány vagy, majd stoppolhatsz az út szélén és tuti bárki szívesen elvisz bármeddig, főleg a férfiak, ők nagyon kedvesek lesznek veled!

Valószínűleg összefutsz pár vándorcsordával, akik a közel-keletről mennek nyugat felé, ott is találhatsz pár kedves embert - leginkább férfiakat, korodbelieket. Ők nagyon fognak neked örülni és mindent megtesznek érte, hogy jól érezd magad, meg őket...... Bon voyage!

2018. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
74%
22 évesen odamész ahová akarsz igaz utána el is tarthatod magad.. Én 18 évesen leléptem egy böröndel a kedves piás szüleimtől nem vártam meg h 22 évesen is dirigáljanak és a piájukért dolgozzak,igaz nagyobb gondom is volt mint utazgatni Europában,örültem h véget ér a napi szintü verés.. Mondom felnőtt nő vagy nincs olyan h Anyuka elenged vhová, de ha te igy állsz hozzá, bármihez h ha Anyuci nem engedi akkor elfelejted, akkor még nem vagy felnőtt,de igy 30 évesen is ők fognak neked dirigálni..
2018. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
74%

azert azt ne felejtsuk el, hogy ez a " felnott no vagy,oda mesz ahova akarsz", ez akkor igaz, ha valoban felnottesen el is tudja magat onalloan tartani a kerdezo, kulonben a kor csak egy szam.

masreszt: anyukadnak igaza van, a filmekben valoban veszelytelen, es nagy buli egy ilyen ut, tele tele csodas, kedves es baratsagos emberrel, ingyenes szalassal, ahol a vegen meg a szerelem is ratalal az emberre, de a valosagban az az igazsag, hogy sajnos nagyon konnyen szrul is vegzodhet ez a rozsaszin vattafelhos kiralylany mese. hogy miert? mert vszinuleg sok nem hogy nem segitokesz, de kimondottan gonosz emberrel is ossze fogsz futni , akik szallasert, elelemert, fuvareret cserebe konnyen olyan dolgokra kenyszerithetnek , amikre biztosan nem leszel hajlando. ugye nem akarsz valamelyik europai varos rendororsen kifosztva, megeroszakoltan varni, amig erted megy valaki? nyilvan, ez a legrosszabb opcio, ami tortenhet, de siman megeshet. egyedul SEMMIKEPP ne vagj neki az utnak, mar az is jelentosen mas, ha legalabb ketten mentek , es lehetoleg nem koltsegcsokkentesi celokat vesztek elore, hanem igenis belekalkulaljatok, hogy stopp helyet vonatjegyre koltotok, illetve hogy nem random emberek kanapejan alusztok, hanem minimum egy hosztelben.

2018. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%

Miből tervezed az utat? :D

Ha van félretett pénzed, menjél, ha nincs, akkor dolgozz előtte.


Amúgy jó dolog, mi Svájcon belül csinálunk ilyent, hogy megszállunk egy helyen és 3-4-5 napig más városokba látogatunk el, vagy látnivalókat nézünk meg, de ehhez PÉNZ kell, SOK!

2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
66%
Kellő körültekintéssel egyáltalán nem veszélyes, pláne Európában. Rengetegen utaznak hátizsákkal, vannak ifjúsági kedvezmények vonatbérletre, olcsó a repülőjegy, millió hostel van, ahol hasonló korú fiatalok szállnak meg. Amúgy 22 évesen senkitől nem kell engedélyt kérned.
2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
51%
Egyedül nőként meg akkor sem vágnék bele, ha fizetnének érte, ugyanis nem akarok a Langstrassén kikötni pl. :)
2018. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
34%
Menjél bátran. Ha jól nézel ki, még sok cucc sem kell. Mindent megkapsz amire csak vágysz. Egymás kezébe adnak majd a férfiak. Én a helyedben Délnek mennék. Arra sok pasi van, és segítőkészek is. Jó utat, és küldjél majd emailt....
2018. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
31%

azert azt ne felejtsuk el, hogy ez a " felnott no vagy,oda mesz ahova akarsz", ez akkor igaz, ha valoban felnottesen el is tudja magat onalloan tartani a kerdezo, kulonben a kor csak egy szam.


Ezt mond a sok mamahotelesnek is,akit 30 40 évesen is Anyuka irányit mert a kevés pénzukbol esélyük nincs külön költözni,mondjuk gyakran is picsognak itt az oldalon h Anyuci nem engedi az ottalvást két éves kapcsolatban 24 éves nőnek, meg a tampont stb. Fiuk is otthon ülnek Anyu szoknyáján türik és közben és itt picsognak mindenért. Szánalmas,azzal lehet ezt csinálni aki etüri és hagyja..

2018. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
41%
És sok pénz se kell hozzá.:D Csak tudnám, hogy aki életében nem lépte át még a megyehatárt se, és fingja nincs arról, mi az a backpacker, az minek ugat bele olyasmibe, amihez lövése sincs?
2018. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!