Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is féltékenykedik a...

Másnak is féltékenykedik a sogornője?

Figyelt kérdés
Amikor összeházasodtunk a férjemmel, neki akkor ment tönkre a kapcsolata, akkor az volt a baja. Aztán meg érezhetően féltékeny volt rám, amikor elkezdtünk jól élni. Nem csak én látom így, a férjem is mondta. Eleinte próbáltam vele kedves lenni, megértő, segíteni mindenben, de olyan stílusa van, hogy lehetetlen elviselni. Állandóan mártírkodik, mindig mindent jobban tud. Mivel otthon lakik a szülőknél, addig fajult, hogy mi már csak ünnepekkor járunk anyóshoz. Anyósék nem kérnek tőle semmit, mégsincs soha pénze, nem tud félretenni, ránk meg irigykedik, hogy mennyi mindenünk van. Na de nem is járunk állandóan partyzni,nem cigizünk, nem járunk 3 havonta wellnessezni... szomorú, de én azt hittem majd jóban leszünk mert ugyanannyi idősek vagyunk.

2020. jan. 2. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Huuu most szüntetem meg a gyakoris profilom :(

Tényleg szörnyű ez a hely

2020. jan. 2. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen meg tudna ölni egy kanál vizben.Mindenre féltékeny még a bátyját is ki akarná sajátitani magának, a férjét meg elhordja mindennek.Azt szeretné, hogy a férjem õt imádja, és a feleségét meg lealázná és semmibe sem venné.Rengeteg könnyeket ejtettem miatta, ugyhogy most már nem is megyek hozzájuk.Még van képe olyat terjeszteni rólam,hogy én megváltoztam és kihuztam magamat.Energiavámpirokkal már nem tudok egy levegõt szivni.
2020. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ne szüntesd meg a profilod, csak jegyezd meg, hogy bármit kérdezel, szét fognak szedni. Itt ez a trend. (Én is mindig elfelejtem.)

A sógornőddel nem tudsz mit tenni. Nekünk is van hasonló rokonunk. Tipikus önsorsrontó, bámulatos biztonsággal dönt mindig úgy, hogy elcsessze vele az életét. Irigykedni tud, de tenni azért, hgy jobb legyen a helyzete, semmit. Sajnálatra méltó igazából. Engem idegesítenek az ilyen emberek, úgyhogy a minimumra redukáltuk a kapcsolatot. Barátnőt sajnos máshonnan kell szerezned!

2020. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Pfff sógornő ,sőt sógor is megéri a pénzét. Annak idején mindenért leszóltak, hogy nézek ki, miért így vagy úgy csinálom. Aztán flancos szavakkal szépítette az állását, ezért MINDENKI azt hitte valami főnök,de kiderült hogy csak mindenes titkárnő , ami persze nem lett volna baj ha az én munkámat közben nem szólja le stb.

Amikor gyereket várt úgy vette be a vitamint hogy sokáig azt hittük komoly gyógyszert szed, közben sajnálkozva mondta, hogy sebaj majd nekem is sikerülni fog egyszer. Később már sajnálkozott amiért nekem nem lehet (megjegyzem szó sincs róla, hogy nem lehet.Csak úgy tűnik ha valaki nem házasság után szül az meddő :P )

Most ott tartunk, hogy adnak egy puszit aztán tablet és felénk se néznek, de őszintén így sokkal jobb XD

2020. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Mi is egyidősek vagyunk, de nekem az ég világon semmi bajom vele és szerintem neki sincs velem. Mondjuk évente csak kb 5x találkozunk.
2020. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy látom, hogy te vagy féltékeny a sógornődre, és csak az ellenséget látod benne, illetve versengési mániában szenvedsz, leszólod itt a kérdésben is, hogy az anyjánál lakik, nincs pénze, eljár bulizni, stb. Hát az ő magánügye, hogy hogyan éli az életét, te miért szólsz bele? Nem csoda, hogy utál. Beejtőernyőztél a családjukba, aztán te akarod ott megmondani a tutit mindenkinek. A férjed meg biztos egy papucs, ha mindenre helyesel. Tapasztalatból beszélek, az én nővérem ugyanígy robbantotta szét a sógorom családját, aztán megérte? Képzeld nem, most válófélben vannak.
2020. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha véletlenül lenne valakim,és ilyen lenne a testvére,én csak örülnék neki,mert én is link vagyok valahol.
2020. jan. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!