Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok, fogadjátok,...

Hogyan fogadnátok, fogadjátok, ha a párotok egyáltalán nem féltékenykedik soha, senkire, ez pozitívnak kellene megélni, vagy inkább ellenkezőleg egy kis féltékenység jól esne?

Figyelt kérdés
Számtalan történetet hallani féltékenykedésről, itt a gyiken minden nap van hasonló, sokszor a féltékenykedés miatt megy tönkre egy-egy kapcsolat. De mi van akkor, ha a párunk egyáltalán nem féltékenykedik, soha, senkire. Mert az enyém ilyen. Nincs is oka rá természetesen, csak néha-néha jól esne, ha látnám rajta. Amikor udvarolnak burkoltan, kevésbé burkoltan nekem, akkor sem látom rajta, hogy zavarná nagyon. Azt mondta, hogy megbízik bennem, meg, hogy minek féltékenykedni, az gyerekes viselkedés.

2012. máj. 17. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ilyen és nagyon örülök neki. Ezer tettel ki lehet mutatni a szeretetet, nem hiszem, hogy ennek pont a féltékenységnek kellene lennie.
2012. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem se féltékeny,legalábbis nem mutatja ki.Megbízik bennem, biztos azért.

Viszont, én is örülnék, ha egy picit is féltékeny lenne,nem beteges féltékenységre gondolok...

De azt is mondják, csak az féltékeny aki szeret...Hát nem tudom...

2012. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én tudom milyen amikor a pasi féltékeny,hátam közepére nem kivánom,exem kikészitett ezzel.


Párom nem féltékeny,talán első 1-2 hónapban az volt,de aztán rájött hogy csak ő kell nekem,és azóta semmi.Élünk nyugalomban,boldogan,én se vagyok féltékeny,annyira jó.

Remélem sosem lesz másképp,nem hiányzik.

25/N

2012. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem féltékeny,nincs rá oka. Minden egészséges kapcsolatban így kellene lennie szerintem! :)
2012. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom,egy hangyányi féltékenység jól esne,hogy kimutassa Feléd,zavarná,ha mással lennél.Értem a problémádat.Ám amondó vagyok,hogy ha egyszer a párod ilyen típus,akkor te változtatni ezen nem tudsz,de nem is kell.Ha Neked így is megfelel ez a kapcsolat,akkor örülj neki,hogy ilyen.
2012. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a csajok mániája. A féltékenykedés, ál-sértődés, és persze mindezt elvárni a pasi részéről is, mert az hűdejó. Hát nem. Nem ezzel lehet a szeretetet kifejezni.
2012. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor megnyugodtam, igazából én is úgy gondolom, hogy egy féltékeny férfit nem tudnék elviselni magam mellett, úgyhogy jobb ez a felállás, csak néha elbizonytalanodok.
2012. máj. 17. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!