Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Szeretitek az olyan...

Ferfiak! Szeretitek az olyan noket, akik mindenben kiszolgalnak titeket vagy az negativum?

Figyelt kérdés
Olyan nore gondolok, aki otthon mindent megcsinal, nektek semmit sem kell csinalni (max. a gyerekkel jatszani, mikor van idotok). Emellett a feleseg mindenben kiszolgal (minden nap egesz testen masszazs, legfinomabb eteleket elkesziti, amiket csak kertek, mindent elintez, hogy a munkahelyen kivul nektek ne kelljen boltba, postara menni stb.) vagy szeretitek megosztani a munkat es a leirtak akar negativumok is lehetnek egy noben?
2010. júl. 21. 03:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen szeretném, viszont nagyon hamar elegem abból, hogy semmi dolgom. Jó meg minden de nem bírnám nézni, hogy a feleségem csinál mindent, egyszerűen sértené a büszkeségem és ráadásul még unalmas is lenne. Tehát inkább a munkamegosztás híve vagyok.
2010. júl. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem jól jönne egy ilyen. Hol lehet kapni? :)
2010. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul írtad, mert az már nem nő, hanem robot!

Ilyen kiszolgálást nem tudom meddig tudna egy nő csinálni, mikor pihenne?

2010. júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem a hideg kirázna egy ilyen nőtől. Társ legyen, a szerelmem, önálló érdeklődéssel, hobbikkal, érdekes, sokszínű ember, ne cseléd, vagy rabszolga. Kiszolgálni ugyanis ezek szoktak, míg egy normális nő házimunkát végez. Mi megosztjuk a munkát. Nekem negatívum lenne, ha a nejemnek csak én lennék az élete. Ne istenítsen, hanem szeressen.
2010. júl. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Néha nagyon jól esik lustulni, és nem csinálni semmit, de amúgy meg kimondottan zavar, hogy a párom bizonyos házimunkákban nem engedi, hogy segítsek, mondván, az az ő dolga.
2010. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfinak negatívum, uraskodó h-ülyének pozitívum. Igazi férfi társat akar, nem csicskát.
2010. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
pár hétig minden férfinak tetszene...de normálisabb férfi huzamosabb ideig ezt nem hagyná...
2010. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor viszem én. Senki többet harmadszor :>
2010. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert en ilyen vagyok. De vannak onallo gondolataim, beszelgetopartnernek sem vagyok utolso, szoval nem vagyok robot. :)
2010. júl. 21. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Klassz, hogy ilyen pozitív véleménnyel vagy magadról... Csak mi vagyunk a bunkók, hogy nekünk normális nő kell, nem egy cseléd. Múzeumban, színházban, kiállításon, etc mikor voltál utoljára? Milyen közös programjaitok vannak? Mikor találkozol a barátaiddal? Ja, és mikor dolgozol?
2010. júl. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!