Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátokat szeretitek jobban...

Anyukátokat szeretitek jobban vagy apukátokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Anyukámat 27L
2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

mind a kettőt szeretem, de aput azt hiszem, jobban.

nagyon apás vagyok. imádom őt :)

18L

2011. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Anya :) 18F
2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Anya :)
2011. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Elég nehéz döntenem. Anyuval közelebbi a viszonyom, többet foglalkozott velem mindig is, viszont apám sokkal tisztelendőbb, józan gondolkodásúbb, bár mindig is rideg volt velem szemben, mégis úgy érzem, jobban rá ütöttem. Ő nem tesz különbséget köztem és a húgom közt, anyám viszont a húgommal kivételezik mindig és minden esetben, ezért anyám iránt szabályosan utálatot érzek, ha erre gondolok. Apám meg ugye elhidegült... szóval nem tudom. Igazi, mély szeretetet egyikük iránt sem érzek, inkább csak hálát, hogy felneveltek.
2011. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Anyut! Apuval nagyon sokat veszekszem 12 éves korom óta-semmi nem jó neki amit én csinálok... így már nem is töröm magam hogy meg feleljek neki. Anya elfogad úgy ahogy vagyok és mindig bátorít, nekem ő a mindenem.


19L

2011. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Én mindkettőt nagyon szeretem. Amíg apum élt, vele beszéltem meg mindent, még a női bajaimat is, mióta meghalt, azóta lett szorosabb a viszonyunk anyummal.
2011. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Anya meghalt 13 éves koromban. Apával ketten vészeltük át a kamaszkort, így őt imádom... most már nem. Idegesít, h dedósnak néz, mindenbe beleköt, és ha poénból mondok valamit, rögtön komolyra veszi.


Az új párja teljesen megváltoztatta. A régi apát szerettem, ezt az újat nem.


22L

2011. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

nekem nevelőanyum van 13 éve úgyhogy őt:)

apukám sose volt, szóval nincs összehasonlítási alapom.:P


22/L

2011. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Kiskoromban anyukám volt a mindenem, mert 10 éves koromig otthon volt velem, apa meg sokat dolgozott, főleg külföldön. Aztán anya elment dolgozni, onnan már apa volt velem többet, és kb. 1 évvel ezelőttig (19 éves koromig) azt mondtam volna, hogy őt sokkal jobban szeretem. Amúgy elváltak és anyával élek. De most azt mondom, hogy mindkettőt ugyanúgy szeretem és nem szeretnék választani. 20L
2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!