Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek ha a párotok...

Szeretitek ha a párotok féltékenykedik néha kicsit?

Figyelt kérdés
Nekem kifejezetten tetszik ha mértékkel, de féltékeny lesz a párom.
2011. szept. 3. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik :P 24/L
2011. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, teljesen felesleges. Nem is jellemző a kapcsolatunkban.


35N

2011. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem tetszik,ha nem viszi túlzásba,mert ebből is látszik,hogy szeret!*-* :D
2011. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem. és nem is féltékenykedik soha. én sem. amúgy meg a szeretethez/szerelemhez van a féltékenységnek a legkevesebb köze.
2011. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tetszik, ha egy kicsit féltékenykedik. Ha túlzásba vinné és átmenne csesztetésbe, akkor nagyon nem tetszene.
2011. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik :)

19/L

2011. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A falra tudok mászni tőle, mikor tudja, hogy nincs rá semmi oka... pl. néha nálam szoktak aludni a haverjaim buli után, de csak akik messzebb laknak és máshogy nem tudnák megoldani, egyetemisták vagyunk és néha előfordul, de ez így van 3 éve, nem fogok a pasim miatt bunkózni a haverjaimmal. Őt még ez is zavarja, mikor ha szeretném, nappal az egyetemen is rájuk mászhatnék, teljesen szürreális.
2011. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik egyáltalán, mert azt mutatja, nem bízik bennem, és nem ismer eléggé, hogy nem tudja, hogy sosem csalnám meg. És azt is mutatja, hogy azt hiszi, hogy nem szeretem, mert ha szeret valakit az ember, akkor nem csalja meg. Szerintem egy őszinte kapcsolatba nem fér bele a féltékenykedés.
2011. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Naná, hogy igen *.* De azért túlzásokba ne essen ^^
2011. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki féltélkenykedik, az nem bizik a másikban - és ez nekem nem elfogadható. Mi mindketten vakon bizunk egymásban, soha nem féltékenykedtünk egymásra - és 23 éve élünk együtt.
2011. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!