Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentettétek meg a...

Hogyan mentettétek meg a haldokló kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok le, mennyi idő után kezdett el haldokolni és hogy mivel tudtátok megmenteni.

Köszönöm!


2010. júl. 21. 08:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, de olyannak festetted le. :)
2010. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Csak leírtam pár jó tulajdonságát:)
2010. júl. 21. 09:55
 23/25 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a párodtól. mondd meg neki, hogy úgy érzed, ez a kapcsolat szétesőfélben van és nem vagy boldog, van-e ötlete, mit csináljatok, szeretné-e jobbá tenni, vagy adjátok fel?


így megtudod mit gondol, ő meg úgy érzi a kezében van a döntés és még a tanácsát is kikérik.


elvileg az is fontos amikor a bajokról beszélsz, ne mondd azt hogy "te soha, de soha.." , szóval nemtámadj, hanem magadról beszélj, problémáról, amit segíthetne megoldani.


pl hogyha sz*rt főzöl, apróság, mi legyen a megoldás? rendeljetek kaját, vagy segít főzni, főzzetek ketten, vagy ízlik neki éscsak piszkál? :-)

2010. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

egyik párkapcsolat sem tökéletes, de a nőnek kell okosabbnak lenni..talán mert belénk van programozva az otthonteremtés és a családi béke? ezért tűrűnk néha túl sokat?


az is egy jó megoldás, ha pozitív irányba tereled a dolgokat, ó drágám te főzöd a legjobb prököltet, megtanítanál engem is? ..nem tudom..apróságokkal is el lehet kezdeni a változtatást, talán.

2010. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Már bocsi utolsó, de még aő nyalizzon és legyen kedves a pasival? Szerintem ennek semmi értelme. Attól, hogy nők vagyunk nem kell mindent eltűrnünk. Egy jó kapcsolathoz 2 ember kell.
2010. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!