Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen család mondható "zűrösn...

Milyen család mondható "zűrösnek"? A Te családod ilyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

A zűrös család kategóriába szerintem azok tartoznak, ahol mindennapi a csapkodás, hangos veszekedés, ahol a gyerekek kétes dolgokban vesznek részt (drogoznak pl), a szülők alkoholisták stb.

Az én családom szerencsére nem mondható zűrösnek.

2010. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én családom nagyon zűrös. A legtöbb gondom anyósommal van. Meglop bennünket, de mivel mégiscsak a férjem anyja, ezért nem lehet vele tenni semmit. Meg aztán ott van apósom, aki ugyan jó fej és szeretjük, de maximálisan alárendelje az anyósnak és követi mindenben. Hát ez van. Egy házban élünk (sajnos) ami ugyan a miénk, de nem tehetjük meg, hogy elküldjük az anyóst, mert megy vele a papa is (akinek nem akarunk rosszat). Annyit tudunk tenni, hogy lezárjuk a saját lakrészünket, hogy legalább ne tudjon lopni ismét. Nagyon szemét emberek vannak, jó ezt tudtuk eddig is, de álmomban sem gondoltam volna, hogy a családunkban is előfordulhat ilyen.
2010. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az egész familit vesszük akkor undorító és mocskos olyan szégyelni való banda vagyunk.Én elkülönültem tőlük teljesen és új életet kezdtem.
2010. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én családom nélkűlem talán nem is lenne olyan zűrös. de velem folyton veszekednek ordibálnak én meg magamat bántom mert elegm van belölűk. a nagyapám amugy elég sokat ivott de most már leszokott rola
2010. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én családom nem mondható zűrösnek, viszont én teljesen más állásponton vagyok mint ők. Nagyon más a gondolkodás módjuk. Nem értem. Pedig együtt nőttünk fel és nem vagyok örökbefogadott gyerek sem...
2010. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az én családom elég zűrös.

Apám alkoholista, egész gyerekkoromban megfélemlített és vert.

Anyám mindig ordítozik.

Én is elkülönülnék már tőlük. De nem csak tőlük hanem az egész nagy családtól is, mert vannak olyan dolgaik, amikre én nem lennék büszke...

2010. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!