Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb döntés...

Mi lenne a legjobb döntés ebben a helyzetben? (költözzek vagy maradjak)

Figyelt kérdés

Szüleim örököltek egy lakást megyeszékhelyen belvárosban, de egyikük sem tervezz beköltözni vagy kiadni a lakást. A 2 testvérem meg az ország másik részében él és egyikük sem tervezi elhagyni a számukra szimpatikus városokat.

Igazából már ideje lenne önállosodnom mert 31 éves férfi vagyok és tudnék munkát találni ott ami jobban fizet a jelenleginél viszont biztos hogy a munkakörülmények rosszabbak lennének és alapjában véve nagyon félek a változástól félek kilépni a komfortzónámból hiszen a jelenlegi munka nem fizet jól de kihalásos alapon maradnak az emberek szóval biztosat cserélnék bizonytalanra, tényleg nem tudom , merjek lépni vagy maradjon a biztos nyugalmas megszokott és bevallom eléggé elvagyok kényelmesedve nincs sok motiváciom.


2020. jan. 13. 18:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Ezt most komolyan kérdezted 31 évesen?
2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen
2020. jan. 13. 18:19
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy mi jó vagy mi nem jó, az mindig attól függ, milyen szemszögből vizsgáljuk.


Mi a célod?

Ha van lehetőséged, így pl ki is tudod próbálni az önállóságot.

Amúgy meg egy szarul fizető melót nem sajnálnék otthagyni.

2020. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nőként mondom hogy nem kezdenék veled.

Nem azert mert nincs lakasod, hanem mert a nők fraszt kapnak az ilyen alamuszi, határozatlan csávoktól.

Igen,koltozz el!

2020. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%

Mennyire van messze a jelenlegi településtől a lakás? Semmiképp sem adnám el, a mai világban egy lakás hatalmas kincs. Ha messze van, és nem éri meg onnan utazni a jelenlegi munkahelyedre, esetleg add ki. Abból lesz pénz, és (jó esetben) nem lesz elhanyagolva sem a lakás. Bár ez attól is függ, milyen bérlőt fogsz ki. Mit dolgozol? Lenne ilyen állaslehetőség a megyeszékhelyen is? Mert akkor lehet, hogy érdemes lenne váltani.

23N

2020. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szarul fizet mert havi netto 155 ezer,de cserébe 8 óra x 5 nap amely rendkivül laza, jó társaság, fönök nagyon laza, ingyen kaja,közel van ,tényleg csak fizu rossz.
2020. jan. 13. 18:25
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Igen, az engem is mellbe vágott. Én kb ilyen kérdést 17-18 évesen tettem fel egyszer, kicsit más ok miatt (szülői kapcsolat kategória).


Költözz... Már így is elkéstél jópár évvel. Legalább felrázódnál egy picit. A tespedés, motiváció hiánya elég rossz kombó, pszichológiai panaszokat is okozhat.

2020. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lenne biztosan állàslehetöség, van ismerösöm aki több helyet is tudna intézni, közszféra jelenleg szakácsként, nem vagyok magasan képzett érettségi+szakács+középfok angolul.
2020. jan. 13. 18:28
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Akkor még inkább költözz. Mostanra már rég feljebb mehettél volna ranglétrán, azért a te szakmád elég jó pénzt tud hozni a házhoz...
2020. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szakmailag itt nem tudok fejlödni.

Viszont nagyon megszoktam már ugyanakkor már nagyon szeretnék független lenni de félek a váltástól!

2020. jan. 13. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!