Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a legjobb döntés?

Ez a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

kicsit félek, mert döntést kellett hoznunk férjemmel és nem tudom, hogy majd hová vezet...

a lényeg röviden az, hogy küflöldön élünk kb három éve. hazaszeretnénk menni kb fél év mulva, mert otthon szeretnénk letelepedni (saját ház, családi váll., jó meló, stb...).

viszont nekem vannak egészségügyi problémáim amit otthon szeretnék kezelteteni mert kicsit hosszadalmas dolog. de akkor haza kell költöznöm és így külön leszünk férjemmel kb fél évig.. nem is olyan hosszú idő, csak épp a házasságunk is válságban van sajnos és nem tudom, hogy ez e a legjobb megoldás...

sok a vita, eltávolodtunk egymástól, igazából kint nincs nagyon életünk, csak a munka és mi magunk.. otthon minden jobb lesz, de férjem mindenképpen maradna fél évet...

jó döntés így hazamenni? de az egészségem is fontos ha majd gyereket szeretnénk....

remélem jót fog tenni a házasságunknka is, bár eléggé eltáválodtunk egymástól...

jó döntés ez így?

köszönöm a válaszokat...

30/N


2013. aug. 28. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval válságban vagytok, de saját házat akartok meg együtt vállalkozni. Hogy is van ez?

Honnan veszítek, hogy itthon jobb lesz?

Most a távolság vagy segít vagy összehoz!

2013. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok a vita és együtt élve is úgy érzed, hogy eltávolodtatok, akkor én hazajönnék arra a fél évre. Ez az időszak segítene eldönteni, merre tovább.
2013. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolat minden földön egyforma. Nem hiszek abban, hogy más országban, vagy közös munkahellyel megoldódnak a személyes problémák. Főleg nem akkor, ha rozoga alapra vállalnak az emberek gyereket, a legrosszabb döntések egyike. Én először a kapcsolatunkat tenném helyre, ha megy, és utána kezdenék közös dolgokba. Amíg rezeg a léc, addig sem anyagilag sem gyermekvállalásban nem köteleződnék el felé. Mindkettőnk érdekében döntenék úgy, hogy maradok fél évet, megpróbáljuk helyrehozni ami gond, ha sikerül, örülünk, ha nem, szétmegyünk, és mindenki oda költözik és úgy kezelteti magát, ahogy akarja.
2013. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha van elég pénzetek, akkor tudtok venni hitel nélkül családi házat. De kicsi az esély, hogy saját vállalkozás jövedelmező legyen, mert csak az idén kétszer annyi kisvállalkozás ment csődbe, mint tavaly. Jó meló is csak akkor lesz, ha van protekciód.

Ha komoly egészségi problémád van, akkor itthon is csak akkor tudod kezeltetni, ha van biztosításod, és fogadsz egy magánorvost, nem kevés pénzért.

2013. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válság és gyerek, ez az b a s s z átok el 3 ember életét!
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A távolság az erős kapcsolatokat megerősíti a gyengén meg szétválasztja, vagy valami hasonlót szoktak mondani.

Gyerre haza, ha valóban összetartozók akkor nincs mitől félned, ha szét mentek akkor nem érdemes szomorkodnod miatta

2013. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!