Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normalis ez?

Mennyire normalis ez?

Figyelt kérdés

Veletlenul belekaptam a kormommel. 2 hetes babànk homlokàba, picit felsertettem nem verzik, persze a baba sirt kb 1 percig.

A feleségem meg mint aki megtèbolyult üvoltozik hogy mit csinaltam...



2020. jan. 16. 15:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

"Termeszetesen emelt hangon kozoltem vele hogy velem ne ordibaljon"


Mi az, hogy "természetesen" emelt hangon? Hol természetes az, hogy képtelen vagy normál hangerőn lereagálni a frissen szült feleséged gyerek miatti aggodalmát?!

Tényleg annyira nehezedre esett volna bocsánatot kérni? Basszus, még a macskát is megvigasztalom-cirógatom bocsánatkérésül, ha a farkára lépek véletlenül, nálad meg a gyerekednek, feleségednek nem jár ennyi... csak "természetesen" az emelt hang...

2020. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Pontositok mert ugynlatszik nagyon reszletes leiras szukseges...

1. Bocsanat keressel kezdtem normalis hangeron

2. Uvoltese kozben probaltam szinten normal hangerovel csititani - ekkor lett szukseg termeszetesen arra hogy megemeljemna hangom mert egyebkent a kiabalastol nem hallotta. Es kis baratom nem vagyok felhulye papucs hogy elturjem ezt a megalazo es tiszteletlen banasmodot.

2020. jan. 17. 07:11
 23/27 anonim ***** válasza:
39%
És már megint csak az egód a lényeg, amiért "természetesen" üvölteni kellett a két hete szült feleségeddel. Nagy tahó vagy.
2020. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Utolso latom nem megy az erto olvasas, gyakorolj még.
2020. jan. 17. 08:09
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
De, nagyon is megy. Ellentétben neked a gondolkodás meg a józan ész használata nem igazán.
2020. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

"nem vagyok felhulye papucs"


Tudjuk, te nagy macsó vagy. Gratulálok, jól megmutattad a feleségednek, hogy te is tudsz ordítani és a te hangod mélyebb.

Most jobb?


Fogd már fel, nem jogosít fel semmi arra, hogy kiabálj vele. Nem, az sem, hogy ő kiborult a gyerek miatt. Attól, hogy megértéssel fordulsz felé agresszió helyett, még nem papucs leszel, hanem gerinces férj és apa.

De asszem, neked ezt hiába is magyarázzuk.

2020. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ezzel kezdtem... olvasni èr
2020. jan. 17. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!