Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Etkezo asztalon pelenkazni?...

Etkezo asztalon pelenkazni? Szulok, ez normalis?

Figyelt kérdés

Unokatestverem gyakran atjon, es a babajat az etkezoasztalunkon pelenkazza.

Ez csak nekem tul sok? Hogy lehet ezt normalisan megmondani? Hogy akkor mar inkabb a kanapet vagy agyat hasznalja arra a par orara amig nalunk van?


2019. dec. 18. 15:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora surmók vannak, jóisten gyere le! :D

De nem értelek téged sem, én amikor először megláttam volna ezt, mondtam volna neki, hogy "te meg mit csinálsz, itt szoktunk enni".

Legközelebb szólj rá, nem neked kell kellemetlenül érezned magad, hanem neki.

2019. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nyilvan leteritett egy torulkozot, de nekem ez meg igy is sok(k).

Az a baj, hogy nagyon meg fog sertodni, es jo lenne balhe nelkul meguszni.

2019. dec. 18. 15:26
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Megmondod neki, hogy legyen szíves az ágyon vagy a kanapén pelenkázzon, ne az étkezőasztalon. Ha ezen megsértődik, hát sértődjön. Oké, hogy leterít egy törölközőt, de ez akkor is gusztustalan.
2019. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk anyós a kanapén pelenkázta a sógor gyerekét, szaros pelenka kidob, majd ment főzni. :D Ja bocs, előtte a mosogatóban megmosta vízzel a kezét 2 másodperc volt, szappan nélkül. Ahová a fagyasztott húst is teszi, olvadni.

Vannak ilyenek. :/

2019. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
És akkor mi van, ha megsértődik? Sértődjön, nagyon helyes! És vegye észre magát, hogy vendégségben az van, amit a vendéglátó kér, márpedig itt nem is valami bántó kérés van, csupán hogy ugyan ne az étkezőasztalon cserélje ki a szaros pelenkáját a gyerekének.
2019. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Akkor megsértődik. Túl sokat foglalkozunk azzal, ki mikor sértődik meg. Értelmes embernek nem jut eszébe vendégségben az asztalon tisztába tenni a gyerekét. Vagy náluk családi szokás oda sz*rni, ahol esznek?
2019. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű, szólni kell. A sógornőm is felrakta az étkezőasztalra a gyereket, majd mellé rakta a szaros pelenkát. Szóltam neki, hogy ne már, mi sem az asztalon szarunk, szóval legközelebb tegye a kanapéra. Azóta ott pelenkázza, nem volt sértődés. Szerintem jogos kérés.
2019. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
Állatok.
2019. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Még itthon sem pelenkázom a gyereket az étkezőasztalon, nemhogy máshol. Eszembe sem jutna. Ha megyünk valahová, akkor megkérdezem,, hogy hol tudnám átpelenkázni. Szerintem ez a normális. Kérd meg, hogy ne tegye.
2019. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi életképtelen nyomorult nem lehet a világon, mint itt a gyiken.

"Jajj úristen hogy mondjam meg neki, hogy ...., meg fog sértődni"

Ki a jó büdös szőrös túrós francot érdekel, ha megsértődik az istenbarma??? Ti tényleg így élitek le az életeteket, hogy soha nem mondjátok meg a magatokét az idiótáknak?

2019. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!