Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom miért nem tud normali...

A lányom miért nem tud normalis lenni? Hogy értessem meg vele, hogy ez nem jó?

Figyelt kérdés

Betöltötte a 18-at Halloweenkor. Elötte,is voltak bajok,de mostmár egyáltalán nem tudok beszélni vele. Mindig nagy horror mániás volt. Fura sminkekbe kezdett el járkállni pl: ilyen csíkokat húzott a szemei alá. Mint valami boszorkány.Kitalálta ,hogy ő Horror Cirkuszba akar dolgozni, ami eddig nem érdekelt,mert nem hittem volna,hogy összehozza. Nemrég közölte,hogy hívták fellépni,mert összebarátkozott a bandával. Fellépet velük párszor,mostmeg meg akarják tanítani a tűzzsonglőrködésre,és végleg velük akar menni,és nem érti meg,hogy ez nem élet.

A szobáját is elkezdte tiszta horror jellegűre formálni. Tele van maszkokkal, babafejekkel,kezek lógnak a falról, meg egyéb hülyeségek. Megkérdeztem mi ez, és mondta,hogy hát így olyan érzése van,mintha a cirkuszban lenne,mert ő ott nagyon szeret lenni és hiányzik neki a hely.

Viszont én kezdek aggódni miatta ,hogy sose fogja kinőni ezt a horror mániát és sose lesz normalis. Tanácsokat kérnék ti kit csinálnátok?


2020. jan. 11. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
45%
Lehet ez csak egy átmeneti időszak. Én pl: imádom a horrorfilmeket illetve olvasok/nézek videókat paranormális dolgokról, de ezek a baba fejek meg kezem hát ehm.. nem hiszem hogy ez már annyira normálisan lenne. Esetleg pszichológus?:/
2020. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert horror cirkuszban (wtf?) szeretne dolgozni pszihomókust kell hívni?

És akik ott dolgoznak alapból?

2020. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
30%
#2-es nyilván nem azért mondtam a pszichológust mert horror cirkuszban dolgozik, csak ezek a baba fejek meg kezek nem hiszem hogy annyira normálisak. De hat kinek mi🤷🏻‍♀️
2020. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
95%
Végül is cirkuszosok már az okorban is léteztek. Miért baj ha cirkuszos akar lenni? Bár én még nem hallottam horror cirkuszról, de ha máködik, fizetést kap, és szereti csinálni, akkor hagyni kell, hogy csinálja, kitapasztalja. Az ő élete. Legalább egy ideig azt csinálja amit szeretne. Hagyd menni, hagyd tapasztalni, és hagyd, hogy ő döntse el megéri vagy sem. Idővel úgyis változni fog, és idővel alább hagy majd a horror imádata is. Ha meg nem, akkor elmondhatja, hogy a hobbija az élete. Nics ebben semmi rossz addig amíg nem drogozik, nem gyilkol..:)
2020. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
18%
Hagyjad csak, dolgozzon a horrorcirkuszban, ugyanúgy fog járni egy idő után, mint a hentesek. Megkérdeztem a Spárban a nőt, nem undorodik-e meg a húsoktól, hogy egész nap azokkal dolgozik, azt mondta, dehogynem, otthon ő nem eszik húst már semmit. Csak idő kérdése.
2020. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:

Nem akarom,hogy cirkuszba menjen. Miért nem rud rendes állást vállani pl egy grafikus melót. Kilépett mert unta,de igy hogy lesz élete?? Folyton vándorolni fog. Arról nem is beszélve hogy pont a tűzzel kell majd szórakáznia. Mert ő nem fél. Már 2 éve mást se hallok,minthogy ő a cirkuszba akar menni. És most itt az idő és tényleg elmegy.


A szobába lévő babákat meg elvileg azért akasztotta fel,mert azis arra emlékezteti,hogy ottvan. De nem értem miért akar annyira ottlenni..

2020. jan. 11. 16:47
 7/74 Oszkár, a pozsgafa válasza:
89%
Nem lehet, hogy azért akar mindenáron odamenni, mert ott dolgozik a barátja is?
2020. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Nincs barátja. Legelső alkalommal amikor mentünk úgy jöttünk ki ,hogy megmondta..utt akar dolgozni. Csak úgy voltam vele majd elmúlik ez nálla mef ugyse jön neki össze. De fogta magát,megismerkedett velük, és nemhogy ő jelentkezett,hozzájuk, hanem a cirkuszból hívták,hogy szívesen látják.
2020. jan. 11. 17:00
 9/74 anonim ***** válasza:
90%
Miért baj ha a felnőtt lányod olyan munkát választ amit szeret is?
2020. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Mert ez nem élet. Pont egy cirkusz. Ráadásul ilyen retardált.Meg szűlő vagyok, féltem a gyerekem. Nem akarom,hogy elmenjen egy ilyen elmebeteg bandával,aztán bevállaljon egy ilyen produkciót amire készűl. Családja meg sose lesz ,ha úgy néz ki mint valami mesebeli boszorkány,és még a környezete is olyan.
2020. jan. 11. 17:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!