Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van a férjemnek?

Igaza van a férjemnek?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, kíváncsi lennék a véleményetekre.

Próbálom objektíven leírni, nem csak a saját szemszögemből, bár szerintem nem fog sikerülni.

Az a problémám a férjemmel, hogy amióta a mostani munkahelyén dolgozik, egyszerűen semmit nem lehet kezdeni vele, mert mindig fáradt. Részben fizikai munkát végez, ami nagyon lefárasztja, utána hazajön és alszik. Mindig fáj mindene, és azt mondja, hogy a hétvége sem elég arra, hogy kipihenje magát.

Emiatt nem megyünk sehova, otthon nem csinál semmit, ha megkérem, hogy segítsen rendet rakni, mert a lakás merő kupi és én sosem jutok a végére, akkor ordít, hogy én miért nem értem meg, hogy ő fáradt.

Én próbálom megérteni, de én is fáradt vagyok és nem is vagyok teljesen egészséges, otthonról dolgozom, én keresek többet, bár mostanában elég szarul keresek, ezért is kellett elmennie dolgozni. Szóval nagyra értékelem, hogy végre ő is tesz a közös kasszába, de így tényleg minden az én nyakamba szakad, ráadásul mostanában kevesebb pénzért is jóval többet kell güriznem.

Tényleg én nem vagyok megértő? Vagy hülye vagyok? Mit kellene csinálnom? Tényleg én vagyok önző, amiért nem értem meg eléggé, hogy ő milyen fáradt? Sajnos azt nem tudjuk megtenni, hogy ne dolgozzon, és itt nem nagyon vannak munkalehetőségek neki, csak a mostaninál rosszabbak. Így ez a helyzet még marad egy darabig.



2020. jan. 17. 23:12
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
86%
Hány órát dolgozik egy nap?
2020. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem is hulla mikor hazér és gyakran be is alazik illetve nem mindog van kedve beszélgetni,de ő azért foglalkozik a babánkkal és segít ha kell,pedig ő sincs jó egészségi állapotban. Általában hétvégén ha nem is tul sok helyre de legalább kocsikázni elmegyünk vagy sétálni a babával. Szerintem ülj le vele megbeszélni hogy foglalkozzon veled jobban vagy valami legyen,ez hosszútávon nem lesz jó sajnos.
2020. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Változó, hogy mennyit, nincs fix munkaideje. Általában 8 óránál kevesebbet. De ez mégis sok neki, talán egy nagydarab izmos fickónak nem lenne az, de ő vékony testalkatú, nem egy kigyúrt ember. És tényleg elég szar meló, sokat kell hajlongani, guggolni, cipekedni, amitől megfájdul a háta, dereka.
2020. jan. 17. 23:17
 4/54 A kérdező kommentje:
Alapvetően foglalkozik velem, azzal nincs baj, de ha felhozom ezeket a témákat, mindig kiakad. Sajnos mi nagyon rendetlenek vagyunk mind a ketten, de már úgy unom a kupit és szégyellem is. De egyedül nem bírok mindent. Vannak napok, amikor szarul vagyok, hogy örülök, ha a melómat el tudom végezni, semmi máshoz nincs erőm.
2020. jan. 17. 23:21
 5/54 anonim ***** válasza:
87%
Végre elment dolgozni és most táncot kéne neki lejteni ezért? Minden ember dolgozik. Az én férjem EÜ-ben mjnden hónapban 200 felett van az óra száma és mellette van maszek,kis gyerek, kert stb... és besegít vagy a főzésbe vagy a takarítasba vagy mikor mibe kell.... fáradt úgy ahogy én is és sajnos még sok ezer másik ember. De sajnos semmi nem adnak ingyen, a seggünk alá nem raknak semmit, sült galambot meg hiába várnánk....
2020. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Én elfogadtam, hogy ő nem egy túl szorgalmas ember. Bennem is van kivetnivaló.
2020. jan. 17. 23:26
 7/54 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lenne igaza, ha azt mondja, hogy fáradt? Nehéz fizikai munkát végez, és gondolom nem szokott hozzá, vagy elszokott tőle. Gondolod, hogy csak azért mondja, mert ki akar bújni az otthoni munkák alól, az még talán hihető lehetne, de hogy semmihez nincs kedve, kirándulni se?
2020. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
60%
5ös vagyok, ne haragudj a lényeg kimaradt. Ő Férfi, ne haragudj de elvileg Ő a család fenttartó. Beszéljétek meg mert így válas lesz a vége. Te pedig nem tarthatod el örökké! És nem is kéne, nem a gyereked hanem a tökös férjed!
2020. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Mindig feminista voltam, most megkaptam a magamét :)
2020. jan. 17. 23:38
 10/54 anonim ***** válasza:
94%
Mi a végzettsége? És hol éltek, ahol csak olyan munka van, aminek a végzésére alkalmatlan? Azt meg végképp nem értem: eddig nem dolgozott?
2020. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!