Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ilyen kib. szottul...

Nektek is ilyen kib. szottul rosszul esne? Igaza van a férjemnek, hogy féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Egy olyan munkahelyen vagyunk a férjemmel, ahol elég sok külföldi megfordul a továbbképzésen, nem is említem miről szólnak a bulik.

A fiúk mindig előre megnézik, hogy kik jönnek és ki kit foglal le. A méricskélésen a férjem is ott van, elvárja, h mindig legyek velem, de nekem nagyon rosszul esik, amikor arról beszélnek, h ki h néz ki, ki tud biztosan mélytorkozni. A férjem is hangot a véleményének, és sokszor olyanok miatt fitymál le egy gyönyörű, modellnek kinéző nőt, ami miatt engem is lehet - pl. nekem kicsit távol állnak a szemeim, a múltkor meg egy másik nőre így képről azt mondta, hogy nem akar halat szájba b@aszni. Tehát ennyi erővel engem sem kellene vonzónak találnia.

Ha meg annyit mondok, hogy nekem ez rosszul esik, akkor meg mondja, h csak beszélnek róla, ne legyek féltékeny. Csak nehéz, amikor egy idegen nő képére áll fel neki...


2013. júl. 28. 18:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még: rajtam utálja a neon ruhákat, folyton beszól, de egy orosz vadmacskán meg persze dögös :(
2013. júl. 28. 18:09
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
ez úgyis tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat, hiszen te is tudod, hogy dugná a legtöbb nőt ott, aki megfordul. ezen fog kattogni az agyad, vagy kérd meg,hogy tanuljon meg viselkedni, vagy váltson munkahelyet, ha teheti.
2013. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát most erre mit lehet mondani? A férjed egy gusztustalan féreg.


Menekülj, vagy ha nem teszed, egész életedbe viseld el egy szó nélkül.

2013. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott jönni az a megoldás, hogy egy kicsit le kell ülni és higgadtan elmondani még egyszer (mivel férfiből van) kettesben, hogy ez téged zavar, és kiváncsi vagy rá hogy mi az amiért Te nem vagy elég, vagy kevesebb, vagy mi az amit nem teszel meg neki/ő neked. S ez még nem féltékenység, csak valami nem stimmel, és ezt tisztázni kellene. Az is igaz, hogy a te párod, és fogyókúrára van fogva, de az étlapot mindenki megnézi így is.
2013. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
egyébként beszélj te is pasikról, hívd fel a barátnőd és tegyetek úgy,mintha valami jó pasiról beszélnétek.. hátha le esik neki.
2013. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bizonyos körökben ez még enyhe bulinak számít. Nem látok a háttérbe, biztos nekem is rosszul esne az ilyesmi, de nem tudom pl., ezek a "bulik" és megjegyzések azelőtt is voltak-e már, hogy ti megismerkedtetek, házasodtatok, vagy az után kezdődött.
2013. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Írd már meg privibe, hogy ez mi a fene? Egy továbbképzőközpont, esetleg fejvadászcég, netán casting ügynökség? Nem igazán értem azt a részét, hogy "ki kit foglal le"? Konkrétan mivel foglalkoztok?

Utána írok választ is a párod viselkedésére.

2013. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Bunkó, tahó a párod!
2013. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Sőt, én nem féltékeny lennék, csak kiábrándulnék belőle, hogy így beszél a nőkről, lenézi őket!

Előző voltam.

2013. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Maximálisan együtt érezek veled. Húúú, nagyon rossz lehet. Ezt csak az érti meg, aki volt benne. Nálunk nem ennyire durva a helyzet, az én férjem csak kávézni járt a legjobb szingli barátjával olyan helyre, ahol általában mindenféle műmaca fordul meg, ki van vakolva a fejük, és tele vannak aggatva kínai Gucci, Louis Vuitton cuccokkal (gáz!). Egyszer részt vettem egy ilyen "kávézáson", és a férjem rajta felejtette a szemét az egyik csajon, majd zavartan felém fordult, hogy "jaj, az egyik idősebb kollégám lánya". Na, persze! Aztán kinn voltunk szórakozni egy bárban. Akkor is bámult egy szőkeséget, aztán mondja nekem, hogy látom -e azt a csajt, hát ő egy luxus k...a, lakásában fogadja a vendégeket, de jól is teszi, mert legalább jól bekeres amíg ilyen szép. Na, erre kikerekedett a szemem, mert én semmi szépet nem láttam rajta. Nekem sosem mondta, hogy szép vagyok, ezért akadtam ki legjobban, hogy egy koszos prostit meg leszépez nekem. Kész voltam. Aznap este majdnem szakítottunk is. Megmondtam neki, hogy ha neki az ilyen lo**ók többet érnek, mint én, akkor viszlát. Azóta nyugi van. Kerüli az ilyen témákat. Már "kávézni" sem jár a barátjával, inkább elhívta hozzánk borozni.

Állj a sarkadra, ne hagyd lenyomni magad, mert tiszta zizi leszel és be fogsz depizni!!!! Önbizalmad a padlón lesz, és azért fog elhagyni, mert egy idegroncs leszel. Kérd ki magadnak, hogy előtted ne nyálazzon már mindenféle macára! Ne vagy a haverja!

2013. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!