Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék neki az évforduló...

Mit vehetnék neki az évfordulónkra?

Figyelt kérdés

novemberben lesz a 6.évfordulónk,nem tudom mivel lephetném meg...


20L


2011. okt. 20. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a hobbija?


Ugye nem a maszturbálás?

2011. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem a maszti az biztos... :)
2011. okt. 20. 13:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor egy szép könyv.
2011. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ti már túl vagytok a szivecskés párna/képtartó/kulcstartó stb. kezdő ajándékokon. Ha szeretitek egymást, nem is az ajándék a lényeg, hanem az, hogy ünneplitek és gondoltok egymásra.

Ha van valami amire esetleg nagyon vágyik, de magának sajnálja megvenni vagynincs rá pénze, akkor vedd meg azt..ha pl. egy bizonyos cipő amire vágyik, akkor kapjon azt, az öröm szerzés a lényeg.

Ha nincs ilyesmi, én a hasán át fognám meg. Vagy egy gyertyafényes vacsit csinálhatnál, vagy saját kezüleg süthetnél egy tortát..

2011. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

várom még az ötleteket!!!

2011. okt. 20. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, hogy mit vehetnék a páromnak a 7. évfordulónkra... Nem is nagyon voklt pénzem.

Így összeszedtem egy csomó régi cuccot, pl. kinyomtattam olyan e-maileket, amiket a kapcsolatunk elején írtam a barátnőimnek, és arról szóltak, hogy mennyire szeretem őt, meg hogy oda vagyok érte, illetve hasonló témájú blogbejegyzéseket is kinyomtattam a saját blogomból, ahol kettőnkről írtam, meg arról, hogy az évek során mennyi helyen jártunk, mennyi közös élményünk van, mi mindent átéltünk már együtt, mennyi közös vicces vagy ciki sztoruink van, ilyenek... Ezeket szép papírra kinyomtattam, és lespiráloztam egy kis könyvnek. Ő is jókat mosolygott, mikor újra "átélte" a "kalandjainkat", és ez tényleg személyes ajándék volt. Plusz még azt is megtudta, hogy mennyire rajongtam érte. :)

2011. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Közös karikatúra? :)
2011. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a hobbyjával kapcsolatos újság elő fizetés : , Csinálj egy romantikus vascsorát kettőtknek, vegyél masszás olajat maszirozd meg _ebből még sex is lehet.

Tavaly én csináltam a férjemnek 1 csekk füzetet ami a szexről és a kényeztetésről szól. 12 hónapra osztottam be . A káma szutrából másoltam ki hozzá pikáns képeket olyanokat amit ő kedvel . Raktam bele masszás napokat. Majd + 4 hónapot ugy csináltam meg ,hogy esős napokon beválthatja és oda pedig azoknak a szex ikonoknak a képét raktam akikért oda volt tiniként. Az én férjem nagyon örült neki tetszet,neki, hogy kreativ voltam. Végig játszotuk a füzetet. :

2011. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 13:48-as hozzászólóhoz fűznék még gondolatokat!

Nagyon tetszik az ötlet, és ez nekem is talonban van régóta, de még nem csináltam meg. Én úgy csinálnám, hogy vannak eltéve mozijegyek, bobpálya-jegy, kiállítás belépője, ahol voltunk stb. szóval ilyeneket egy kis füzetbe ragasztani, melléírni a dátumot, esetleg ha van fotó arról a napról vagy eseményről, akkor melléragasztani és pár kedves szót hozzáfűzni.

6 évből biztosan van jó néhány ilyen emlék, bár ha nem tettetek el ilyesmiket, akkor tovább kell gondolni az ötletet: kirándulások, esküvők, ballagások, ünnepek fotóit beletenni, amiken ottvoltatok stb.

2011. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én párom van egy kedvenc csokija. :)
2011. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!