Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok valami jó és olcsó...

Adnátok valami jó és olcsó tanácsot mit vegyek a férjemnek 11. házassági évfordulónkra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez komoly? 11 év házasság után itt kérsz tanácsot,hogy mit vegyél a férjednek?Hisz te ismered,te tudod minek örülne!!!

Nem tudod mire fája szíve?

könyvre?

telefonra?

mandzsettagombra?

2010. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az olcsó?
2010. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Decoupage technikát ismered?

Egy vékony falap kell hozzá, meg szalvéta, google-ban keress rá. 300 ft egy drágább szalvéta, fát meg csak tudsz venni valahol.

Ennyi idő után a saját készítésű ajándék a legszebb. Tudja, hogy amíg készítetted, csak rá gondoltál.

2010. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

kuponfüzet:D

kézzel vagy sz.géppel is csinálhatod. én ilyeneket írnék, hogy Megmasszírozlak, Főzök valami finomat, stb... és mindig azt a kupont adja oda, amit szeretne kérni :)

ez nem kerül sokba, és csak ilyen kis gesztusok vannak benne :)

2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem, hogy 11 év után ezeken az ajándékokon már túl vagyunk! A többieknek köszönöm szépen tényleg érdekes amiket írtatok. Megpróbálom mindkettőt:-)
2010. júl. 22. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexi Nővérke jelmez , szerintem kiugrana a böréböl az örömtöl ..... én biztos
2010. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!