Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok valami jó és olcsó...

Adnátok valami jó és olcsó tanácsot mit vegyek a férjemnek 11. házassági évfordulónkra? 10. -re a kisfiúnkat kapta:-)

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

én egy nivós albumot vettem neki 2. h. évf. ra.

házassági évf. ra olyasmit lehet amit közösen is használhattok esetleg a kettesben eltöltött 18-as időtöltéssel is kapcsolatos annak minden férfi örül.


olyat nem irok hogy főzz neki v. süss tortát mert ezt gondolom máskor is megteszed nem minősül extrának de ha még sok időd van a netről tanulhatsz rúdtáncot v. szexi masszázst azzal meglepheted és tuti hogy le fog esni az álla!!!!


én ezt tenném....

2010. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-) háááát nem vagyok az a szexi táncikálós(nem az alkatom miatt) szerintem röhögőgörcsöt kapna:-)
2010. júl. 22. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
közel sem biztos hogy kinevetne sztem tetszene neki de te tudod én biztos nem venném az ajándékot ... a könyv egy kivétel volt.
2010. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Készíts az eddigi közös életetekről fotókönyvet. Olyan szépen meg lehet csinálni.
2010. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!