Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya össze-vissza hazudozik...

Anya össze-vissza hazudozik az unokatestvérének, de valószínűleg másnak is. Szembesítsem vele?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, (anyu-apu, a két gyerekem, és a kistestvérem) én vagyok az egyetlen dolgozó, apu már nyugdíjas, anya htb 22éve, a tesóm középiskolás.

A felállás az, hogy én fizetem a rezsit, a tesóm zsebpénzét kártyáról, plusz havi két kb 20ezres bevásárlást. Heti egyszer kinyalom a házat.

Négykor kelek reggelente, moslékot forrázok, keltem aput, reggelit készítek (apu cukorbeteg, neki ki kell mérnem) . Aztán műszaktól függően (6-12, 12-18 kétműszak) változik a napom.

Anyu főz, illetve hármójuk ruháit mossa. Ennyi.

Erre:

Kaptam egy eléggé cifra üzenetet anyu unokatesójától, ami röviden annyit tartalmaz, hogy szégyelljem magam, amiért nem segítek semmit, meg hogy apuval elnyomjuk anyámat, mert már telefonálnia se szabad (rászóltunk de normálisan, hogy ne a házban fel-alá futkosva, üvöltözzön a kihangosított telefonba. Vasárnap délután, másfél óráig)

Minden úgy van előadva, hogy mindent ő csinál itthon, mindent neki kell fizetni (miből, ugyebár?) mi meg csicskáztatjuk, meg szemétkedünk vele.


2020. jan. 31. 16:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak, akik azt javasolták, hogy költözzön el:


Azért az enyhén szólva is "mókás" lenne, ha egy 7 szobás, 2 fürdőszobás házból albérletbe menne a két gyerekével, mert az anyja nem komplett!

Apjával, testvérével semmi baj nincs, az anyját meg meg kell regulázni és akkor rend lesz!

2020. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Osszátok meg a munkát, az borzasztó, ha valakinek az édesanyja nem akar dolgozni
2020. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van egy másik véleményem is
2020. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!