Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik családtagom meglopott...

Gazi kérdése:

Az egyik családtagom meglopott, hogyan szembesítsem ezzel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a jogosítványomat lopta el. 100% biztos vagyok benne, hogy az illető volt, azt is sejtem, hogy miért tette. Egyszerűen elfogytak az ötleteim miként szembesíthetném ezzel? Amikor felemlítettem neki akkor simán letagadta, nem vagyok hülye. Tudom, hogy kivittem az autó papírjait neki, a meghatalmazást a gépjármű vezetésére stb a jogsim viszont nagy okosan benne hagytam. Egyszerűen nem tudom hogy kényszerítsem a beismerésre.
2016. dec. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: közlöd vele, hogy tisztában vagy mindennel, és vagy visszaadja, vagy mész a rendőrségre.
2016. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visszaadja a jogsid, vagy ervenytelenired a felhatalmazast. Mi ertelme ellopnia azon kivul hogy bosszantson? Hasznalni ugysem tudja.
2016. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg el sem lopta,hanem egyszerűen csak valahol elhagyta! Az irataidnak a tárcádban van a helyük,nem a kocsi forgalmija mellett a kis noteszban.
2016. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, nem is tudta, hogy benne volt a jogsi is. Észre se vette, hogy kicsusszant valahol onnan. Mégis, mire használná?
2020. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem is volt benne a jogsi kicsusszant elobb
2021. máj. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!