Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan élnétek meg, hogyha...

Ti hogyan élnétek meg, hogyha a párotok volt házastársa meghalna és emiatt a párotok sírna, és napokig letőrt lenne? Elfogadható, hogy a volt házastársa halálhíre ilyen érzelmeket váltson ki belőle?

Figyelt kérdés
Hozzátartozik, hogy a 2 gyerekből, a nagyobbiknak Ti csak a nevelőszülei vagytok, Ő az előző házasságban született, tartotta a kapcsolatot mindkettő szülővel heti szinten... A párotok azomban a volt házastársával már évek óta csak minimálisan.
2020. febr. 3. 20:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Én megérteném teljesen. Ha valakit egyszer valamikor nagyon szerettünk, az szerintem sosem lesz közömbös számunkra.
2020. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Az élete része volt. Tudomásul venném és próbálnék támasza lenni.
2020. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném, és teljesen normálisnak tartanám. Együtt töltöttek éveket, szerették egymást, vannak közös élményeik, emlékeik, ezeket nem lehet kitörölni. Nyilván megviseli a másik halála.
2020. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%

Az első mindig az első. Mondhat bárki bármit nekem a férjem az életem.


Ha ő elhagyna, akkor ha 100 évig nem látnám, akkor is ugyanúgy szeretném. Mellette soha senki nem rúghatna labdába.


Teljesen normális, amit a párod érez. Egykor ennek az embernek örök hűséget esküdött és közös életét tervezett vele, gyerekkel. Ezt soha, senki nem tudja felülírni.

2020. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy megrendíti.

Legyél mellette, tamogasd, de semmiképpen ne bántsd

2020. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Mit kellene ezen megélni és hogyan? Ha az embernek meghal valakije, akkor sír, és szomorú. Te pezsgőt bontanál hasonló esetben?


A válás nem arról szól, hogy akkor onnantól gyűlölik egymást. Vagy legalábbis nem erről kellene, hogy szóljon.

2020. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Életének egy boldog időszakát kísérte végig, függetlenül attól, hogy hogyan végződött a kapcsolat. Végső soron a gyermeke anyja, és ez a kapcsolat összekötötte őket egy életre, meg ha akart volna sem tudott volna tőle teljesen elszakadni, főleg ha szereti a gyereket. Az is rémes lehet, hogy végig kell néznie ez a gyereknek milyen fájdalom lehet.
2020. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Én akkor lennék nagyon negatívan meglepödve, ha nem így érezne! Elvégre éveket töltöttel együtt, az a természetes, ha a halála megviseli!

Nekem az a furcsa, hogy ezt te nem tartod normálisnak!

2020. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A gyász nagyon összetett, sokmindent előhozhat a másik személlyel kapcsolatban.

Hagyd, hogy túllegyen rajta, feldolgozza az összes érzelmet, ami most előtört belőle. Ha akar, beszéljen róla, ha nem akar, nem kell erőltetni. De ne vágjon jó képet csak azért, mert neked így lenne kellemesebb, az ugyanis sokkal később visszaüthet.

2020. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Azért négyes kicsit eltúlozza. Csak elváltak valamiért. Én is volt hogy hű de szerettem valakit évekig, aztan elmult, elváltunk egymástól és sokkal boldogabb vagyok az uj parommal. Sot, biztos nem veletlen van annyi valas sem, hanem mert átgondolatlanul házasodtak, és mégsem működik a dolog. Ebben az esetben miert is allna az hogy őt szereti majd örökké a legjobban? Nyilvan megrendíti hogy a gyereke anyja meghalt, meg a jó emlekek feljottek, de nem feltetlen azert mert hű az első szerelme, az első feleség, meg hogy örökké őt szereti. :D Ez olyan mintha azt mondanad az uj feleséget tuti nem szereti, holott azt se tudod miert váltak.
2020. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!