Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ez tágabb...

Mennyire zavaró ez tágabb környezet számára? Ti mennyire vagytok toleránsak? Vagy ez már a nem elfogadható kategória?

Figyelt kérdés

Férjem refluxos-allergiás. Ezzel járó kellemetlen tünet, hogy állandóan fel kell szívja a torkát...mert van h anélkül meg se tud szólalni. Mostanában egyre sűrűbben fordul elő. De sokszor fel is krákogja ezt a nyákot,amit kiköp.....

Engem nem zavar, szeretem, elfogadom megértem.

A szűkebb tágabb környezet vajon hogyan fogadja, undorító vagy elfogadják mint más dolgokat mint pl köhögés, vagy a fing vagy hasonló


2019. júl. 20. 15:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Undorító, kezeltesse magát vagy intézze a wcben
2019. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Még olvasás közben is hányingerem lett. Létezik kezelés refluxra, menjen orvoshoz. A köhögés nyilván elfogadható, de a szellenetés már nem!
2019. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%
Nagyon zavaró, és undorító is. Testvérem is reflux allergiás, de ő ha érzi krákognia kell félre vonul, hogy mást ne zavarjon vele. Ha meg köpnie kell akkor wc-re megy. De el kell vele menni orvoshoz.
2019. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szed gyógyszert mindkettőre.

Illetve nyilván nem türhő módon teszi. A wc-n oké, de onnan pont úgy kihallatszik a krákogás.


Tegnap voltunk egy étterembe egy társasággal.

Kb 1 órán keresztül nem "csinálhatta" ...a vegére teljesen berekedt.....majd mikor kettesben maradtunk hosszú ideig tartó krákogás, torokszívás után lett újra normális a hangja, közérzete

2019. júl. 20. 15:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Fingani sem szoktunk az étkezőasztalnál, sőt még a férfiak is igyekszenek tolerálni magukat, és csak otthon a 4 fal között engedik ki a gázt. A köpködés sem tolerálható.
2019. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Étteremben is megoldható, ha kimegy a mellékhelyiségbe és ott rendezi le.
2019. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha kezelhetetlen probléma lenne, elfogadnám (bár akkor is gusztustalan, de nyilván toleránsabb lennék). De ez nem az és így a kérdésedből az jön le, hogy ő nem is akar tenni ellene, ez pedig gáz. Én pl sokszor felfújódok, mégse fingom tele a szobát, hanem beveszek gyógyszert és kimegyek a mosdóba.
2019. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Ez nagyon gáz és undorító, főleg egy étteremben. A hányinger rámjönne.
2019. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
De ez hogy, én is refluxos vagyok, miért nem csinálok ilyet?
2019. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Persze, írtam h nem ott benn csinálta, de már a végére majd belefulladt a felgyűlt nyálba.


Voltunk kivizsgáláson, van gyógyszere, kb 20 fajta köptetőt is szedett már...

Azt mondták neki ez van....allergia, reflux kombo.

2019. júl. 20. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!