Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan élnétek meg, hogyha...

Ti hogyan élnétek meg, hogyha a párotok volt házastársa meghalna és emiatt a párotok sírna, és napokig letőrt lenne? Elfogadható, hogy a volt házastársa halálhíre ilyen érzelmeket váltson ki belőle?

Figyelt kérdés
Hozzátartozik, hogy a 2 gyerekből, a nagyobbiknak Ti csak a nevelőszülei vagytok, Ő az előző házasságban született, tartotta a kapcsolatot mindkettő szülővel heti szinten... A párotok azomban a volt házastársával már évek óta csak minimálisan.
2020. febr. 3. 20:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Akkor is sírnék, hogyha "csak egy" barátom halna meg, akivel évek óta nem beszélek. A közösen eltöltött idő ott van, és ott is marad, örökre.
2020. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos kiakadnék. Egy picit szomorkodás, amikor megtudja még belefér. De ,hogy sirdogáljon az sok, elgondolkodnék a kapcsolatunkon.
2020. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Meg is rémítne ha könnyeden venné..

2020. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
En tobb mint harminc eve valtam el, nem vagyunk rossz viszonyban, de evekig nem talalkozunk, inkabb csak a gyerekektol tudom hogy mi van vele,el-e hal-e?Most a kerdes kapcsan elkepzeltem,hogy az exem meghal, es bizony ezeket a sorokat is pityeregve irom.Ugyanis hirtelen ramtortek reg elfeledett emlekek, erzesek,ugy erzem magam,mintha vele egyutt a regvolt fiatalsagom is most veszett volna el orokre.
2020. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kb tíz éve meghalt egyik exem. 3-4 évvel azelőtt jártunk kb fél évig, nem váltunk el haragban és ritkán, de volt hogy találkoztunk. Én is megsirattam, pedig visszagondolva nem volt annyira fontos személy az életemben, de természetes volt, hogy meggyászolom.
2020. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, csak ez lemaradt: a mai napig eszembe jut néha amúgy.
2020. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!