Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnöm kéne, de mégsem megy....

Örülnöm kéne, de mégsem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ugye tegnap dőlt el, kit hova vesznek fel. Engem felvettek egyetemre, de mégsem tudok örülni neki. Ennek az az oka, hogy mikor anyumnak elmondtam, hogy hova is vettek fel, egyáltalán nem örült neki, sőt! Folyton azt mondja, hogy : "Én biztos nem mennék oda/Én nem lennék az" stb. stb. Annyira rossz, elveszi a kedvem az egésztől.
2010. júl. 23. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A Te életed, a Te döntésed, ha Te szeretnél ott tanulni, akkor örülj, da nagyon nagyon. Lehet, anyukád kicsit féltékeny, kicsit sajnálja, hogy esetleg elköltözöl, hogy megvalósíthatod az álmaidat, stb. Te ismered, Te tudod, miért ilyen. Lépj túl rajta.
2010. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Még szerencse, hogy nem anyukádnak kell odamenni, hanem neked. :) Gratulálok!
2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Először is gratulálok! :)


NE FOGLALKOZZ VELE, MIT MONDANAK MÁSOK! Ha sikerült bekerülnöd oda, ahová menni szerettél volna, örülj neki, ne hagyd, hogy mások önző módon elrontsák az örömödet! Anyukádnak pedig csak annyit mondj, hogy ha ő biztosan nem menne abba a suliba, akkor örülhet, hogy nem őt vették fel oda, hanem téged...

2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
megkérdezhetem hova vettek fel?
2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Jaj szülők...Később ha jól teljesítesz és leszel valaki majd más véleménye lesz:)Mellesleg gratulálok!és miért mi szeretnél lenni?Örülj, hogy felvettek!Ne hallgass most másra!:)
2010. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Gratulálok Kedves Kérdező! Bár én is ebben a helyzetben vagyok...:S
2010. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miskolcra vettek fel, védőnőnek. Elsőként a gyógytornászt jelöltem meg, de oda ugye nem sikerült. Anyum jobban örült volna a gyógytornásznak. De egyébként, az egészségügyről, már ez elején próbált lebeszélni. (Ő is egészségügyben dolgozik, ápolónőként) De engem semmi más nem érdekel. Emberekkel akarok foglalkozni!
2010. júl. 23. 10:55
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A szülők mindg aggódnak!Ez igy volt/van/lesz!

Gratulálok neked a sikeres felvételihez!Valósitsd meg álmaid!Az, hogy ki mit szól hozzá, most ne érdekeljen, mert a te életed,te választottad.

Majd gondolom, a diplomaosztón fülig érő szájjal mennek anyukádék:)

Természetes, hogy aggódik, félt téged, de biztos a legjobbat akarja,nem hinném, hogy irigy rád.

Sok sikert neked a tanulmányaidhoz!!

2010. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindig azt hajtogatja, hogy: "Manapság már senki sem akar gyereket szülni, nem születik gyerek. De rokkant ember mindig lesz." Nem akarom, hogy később azt, mondja majd hogy : "Ugye megmondtam, miért nem hallgattál rám?"
2010. júl. 23. 10:59
 10/19 A kérdező kommentje:

ma 10:53

Akkor nem vagyok egyedül. Téged hova vettel fel ?

2010. júl. 23. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!