Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szerette a...

Van itt olyan aki szerette a párját és őt viszont szerették, de ez mégsem volt elég, és szakítás lett a vége?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy igaz lehet-e, hogy néha nem elég a szerelem? Hogy vannak tényezők, amik miatt mégis úgy dönt az ember hogy nem, hiába szeretem, ez így nem megy.?
2011. okt. 15. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van ez így :(

Bár fogalmam sincs viszont szerettek-e, de azt igen, hogy én mindennél jobban szerettem, és szeretni is fogom.

2011. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges a szerelemben. Bonyolult.
2011. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Van olyan, hogy azt mondja szeret, velem akar leenni és a következő buliba mással smárol, és azota vele is jár! Ez a szerelem egy pasi részérol.......UGYANOLYAN AZ OSSZES?!!!!!!
2011. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Van ilyen. Az én kapcsolatom is így végződött. Imádtam őt és ő is engem. De ő drogfüggő. Én is az lettem. Aztán én a barátaimnak köszönhetően nem süllyedtem a legmélyebbre. Próbáltam a barátomon segíteni. Mindenben mellette álltam (sokat kihasználták mert naív) Drogelvonóra is mentem vele, de nem ismerte be h függő, így nem is jött el aztán....Sajnos neki már komoly segítség kéne: paranoid személyiség zavara van. Kikészültem melette idegileg. Végül szakítottam vele. Meghasad a szivem, de nem sok híjja volt, h én is így végezzem....
2011. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Velem pontosan ez történt kb. két hete. Szakítottunk 4 év után mert ő még fiatal és ki akarja élni magát. Mondta, hogy imád engem, borzasztóan hiányzok neki és velem képzelte el a jövőjét, de rosszkor találkoztunk. Szeretne még szórakozni, csajozni és inkább megmondja most, minthogy megcsaljon...sírt mint az állat én is sírtam, együtt sírtunk, kérte, hogy ne haragudjak, de neki most erre szüksége van. 21 évesek vagyunk mindketten.
2011. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen...bár nálunk nem voltak drog meg egyéb veszélyes tényezők.Épp elég veszélyes játékot űztünk egymással.Nem tudtunk soha közös nevezőre jönni,azt leszámítva,hogy szerettük egymást,és néha őrült jó volt együttlenni.De ha nem voltunk együtt,valahogy mindig idegbetegek lettünk egymásra.Egy idő után már kevés volt a békülés,mert örökös macska-egér játék volt.Nehezen de feladtuk a dolgot,most nem keressük egymást. Majd kiderül meddig.Eddig mindig visszatértünk egymáshoz.De az alkalmazkodás az nem megy :)

Volt már olyan kapcsolatom,ahol tényleg úgy voltunk,mint a borsó meg a héja,de azt valahogy meguntam.Sablonos lett.Nekem mindig is kellett az izgalom és a szenvedély.Pont ezért vagyok javarészt egyedül :)

2011. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze. 3 évig voltunk együtt. Én viszonylag jó családból származom (nem anyagilag, hanem érzelmileg) ő meg nem. Nagyon szerettük egymást de ő ivott és hazudott. Nem akart bántani, nem akart nekem csalódást okozni ezért hazudott...az ivás meg...ittak otthon, a munkahelyen (kőműves) stb. Aztán vége lett. Épp ezért. Hiába hozott akár az éjszaka közepén is hatalmas virágcsokrokat ha megbántott...egyikünknek sem volt így jó. Nekem fájt az ivás, a hazugság, őt meg felőrölte, hogy nem tud elég jó lenni hogy ne igyon. :( Szomorú.
2011. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a szülei betettek a kapcsolatunknak...
2011. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha nem elég a szerelem? Soha nem elég. Életem első igazi nagy szerelmét veszítettem el így. Inkább az önérzetével akart élni, mint velem. Pedig szerettük egymást. Sok idő eltelt azóta, ma már nem bánom, hogy külön mentünk.
2011. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

ma reggel voltam kénytelen lezárni életem legbensőségesebb, legstabilabb, leg-eszeveszettebb szerelmét, amit soha másban nem találok meg (nem dráma, tény) egy olyan kibukott dolog miatt, amit figyelembe véve okos lány nem tervez a másikkal hosszú távra.

hurrá, okos lány vagyok, érzem-e vha úgy, hogy megérte?

2011. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!