Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már jóban vagyok egy...

Ha már jóban vagyok egy fiúval (sokat beszélgetünk) akkor utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mostanában ő szólít meg engem, ő kezdi a beszélgetést, poénkodik. Én is ezt szoktam vele, mosolygok rá és ő is rám. Csak sajnos annyira zavarban vagyok miatta...


Hogyan tovább? Mit és hogyan csináljak, hogy tudja hogy szimpatikus nekem? Sajnos már annyiszor maradt ennyiben a dolog más fiúkkal. Nem akarom őt is elszalasztani...


2010. júl. 23. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy jól érzed magad vele ls örülnél, ha több is lenne köztetek nem csak barátság; folytasd amit eddig: mosolyogsz rá stb.

Tudom te vagy a lány, de megkérdezheted attól, hogy nincs e kedve sétálni veled egyett, beülni a cukrászdába stb. Ha van pl. kutyája valamelyikőtöknek, akkor sétáltassátok együtt.

Aztán ebből már csak látja, érzi és ő is mer majd tovább lépni.

2010. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen legyél vele őszinte és mond el neki hogy jól érzed magad vele és hogy szeretnéd ha több is lenne,de azért azt egy faszinak se engedd meg,amit sok csaj csinál hogy egyből a karjaiba veted magad és hagyod hogy bunkózzon meg kihasználjon és aztán lefektessen és otthagyjon a pi...ba...
2010. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!