Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyának "nincs ideje" rám,...

Anyának "nincs ideje" rám, nem foglalkozik velem, nem beszélgetünk. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

1 szót sem váltunk! Nem hiszem el, hogy annyira fáradt lenne, mikor csak összedob egy ebédet, és ennyi...

Le se szar...

Bezzeg suliidőben én csináljak mindent, mert hát miért is ne.. 4-re érek haza, kitakarítok, elmosogatok, stb, ott tartok, hogy este 7 óra és még nem tanultam, nem foglalkoztam az állataimmal, ráadásul rengeteg kisvizsgám lesz decemberben, és még alig tudok valamit, mert egyszerűen nincs időm kidolgozni a tételeket.. Általában 1 körül megyek aludni suliidőbe és 5:40-kor kelek... Nem kicsit vagyok már ki idegileg..


Erre anya mondja, hogy fáradt.. már nevetséges :((


16/L


2011. okt. 29. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
neked kell az ő dolgát vcsinálni??téleg nevetséges.
2011. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amindenit... Anyud mit csinál közben? Tán egész nap dolgozik ? Akkor érthető, hogy segítségre van szüksége. De ha otthon van közben, míg teszed a házimunkát, akkor más ötletem volna...
2011. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felkel 9-10 körül, megfőz, ad enni a húgomnak, lefekszik délutáni alvásra, elviszi sétálni a kutyát és alszik 9-től. Ennyi. A köztes időben sorozatokat néz..
2011. okt. 29. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek nagyon el kellene beszélgetnie az anyukáddal! Én is itthon vagyok a kicsivel, de a 16 éves lányomat nem terhelem házimunkával hétközben, hanem próbálom megteremteni a feltételeket, hogy tanulhasson.

Ez nem nevetséges, hanem GÁZ. Jaj de megmondanám neki!

36/n

2011. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igencsak elhagyta magát. Most vagy depressziós, vagy igencsak lusta. Először tanuljál, utána mosogassál. Takarítani meg nem kell minden nap.
2012. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!