Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúval egy tábor alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúval egy tábor alatt sokat beszélgettem, viccelődtem, és nagyon rendes volt hozzám. A tábor óta alig beszélgetünk, akkor is csak címszavakban,most már nem is érzem azt,hogy érdeklődik irántam. Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Ez most miért van?Csak egy tábori flört volt?

Vagy talált valaki mást?Vagy elszúrtam valamit?

Nem tudom elfelejteni Őt,időközben ugyanis nagyon belehabarodtam... :S

Kérlek segítsetek!


2009. ápr. 15. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem szurtál ell semmit én is fiú vagyok és néha szeretünk jáccani. Probálgatni a hatalmunkat a lányok felett de inkább a csajok szokták ezt csinálni szerintem hagyd a csudába és lépj tovább csomo jófej pasi van a világon mint én :) Na jó a végét hagyuk le :)
2009. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drágám, nagyon fiatal lehetsz. Sok ember nyitott, az én párom is, így sok emberrel szívesen beszélget kortól, nemtől függetlenül. ha nem volt köztetek semmi komolyabb, csak beszélgetés, akkor a ti esetetekben is erről lehet szó. Ha meg még most is érdekel, keresd fel.
2009. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat(különösen az 1.-t)!

egy.15 vagyok

ezek szerint túl komolyan vettem :S

és belezúgtam...olyan rossz :(

2009. ápr. 15. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen !!!! (K.Tomi)
2009. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!