Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előnyös ha. Több...

Szerintetek előnyös ha. Több generáció együtt él?

Figyelt kérdés

#Generácio
2020. febr. 22. 12:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Még extra alkalmazkodó felmenőkkel sem működött azoknál, akiket ismertem. A gyerek beköltöző házastársa nem tud olyan független életet kialakítani, amilyet igényelne és ezért az sem kárpótolja, hogy a nagyszülő közel van vigyázni a gyerekre. Főzni, vitatkozni, házas életet élni sem lehet a másik család tudta nélkül, ami ma már inkább frusztráló, mint elfogadható állapot. Ha nem szorul rá az ember, akkor inkább külön, albérletbe akár, de anyuka, apuka felügyelete mellett állandóan nő a konfliktus valószínűsége.
2020. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Kevés esetben működik, ott jó tud lenni.

De ahol konfliktusok vannak, ott azt is meg and hogy megszűlettél.

2020. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
azt is megbánod hogy
2020. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 cseppszi ***** válasza:
96%
Erősen lakás méret függő. Ahol két vagy többszintes házban élnek , vagy ikerházban ott nagyon jól tud müködni. Rengeteget számít hozzá a külön fürdőszoba és a külön konyha is. A más életkorbeli igények más más feltételeket kérnek. Ha nagy telken van 2 ház egymás mellett ott is nagyon jókat láttam, meg olyat is ha külön szinten éltek a szülők és a gyerekek. KELL! a magánszféra mindenkinek minden korosztályban! Ahol ezt meg tudják oldani és tiszteletben tartják ott szuper a szeretet :D
2020. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Én már a gondolattól is undorodok, hogy mással együttéljek a feleségemen és ha lesz(nek), akkor a gyereke(i)men kívül.
2020. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 szamo77db ***** válasza:
43%
Nem, semmiképpen! Évtizedes tapasztalatból beszélek!
2020. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%

Az anyám nemrég törölte az orrom alá, hogy nekik rosszul esik, hogy mi a testvéreimmel az internetről és könyvekből informálódunk és sok témában nem értünk egyet. Szerintük mindent úgy kellene, ahogy ők mondják, mert az ő korukban sem volt internet és úgy csináltak mindent mint a szüleik (pl a testvérem sok téren máshogy neveli a gyerekét) én igyekszem egészségesen étkezni. Hát "az én kuvva anyámat" hogy így nem kérek a közös életből.

19N

2020. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Én így nőttem fel nagyszülők és szulokkel,olyannyira elég volt belőle hogy ha csupasz kenyéren kellene élnem (szerencsére nem kell)akkoris csak külön!

Rengeteg balhé pitiáner baromsagokon szinte nem volt nap veszekedés nélkül... más kor más emberek generációs különbségek


Mióta külön lakom Énis és mióta nagyimek nem élnek ...minden más.

Nem veletlenul van a mondás h inkább távolról szeretni mint közelről utálni.

2020. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Jah még úgysem hogy két külön ház volt de egy porta!!!
2020. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!