Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy 4 generáció él egy háztartásban?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom,alig hogy kijárta az iskolát terhes is lett,már van egy 2-3 éves gyereke.

És oda szülte,ahol még a szüleit is befogadták a nagyszülőhöz.A barátja is ott lakik.

Így a gyerek már a 4.generáció tagja(nagyszülők,szülő,lány és a megszületett gyerek).


2017. márc. 6. 16:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
vannak toleránsabb szülők/nagyszülők. Nálunk 3 generáció él együtt, de nem működik, pedig többszintes a ház :-(
2017. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Itt egy sima egyszintes házban laknak,3 szobás lakásban.


Én el nem tudom képzelni hogy tudnak így élni.

Gondolom 1 fürdőszoba van.

2017. márc. 6. 16:10
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Számomra elképzelhetetlen. Nálunk 3 generáció lakott együtt pár évet bírt... Nagyszüleim szétrombolták a szüleim házasságát. Az egésznek a viselője meg én vagyok, aki pont nem tehet semmiről.

Én azt mondom, hogy anyóssal,apóssal együtt lakni SOHA!

2017. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
3szobában lanknak heten????
2017. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan vannak olyanok, akiknél működik, de én sem tudnám elviselni. Másfél hónapra kényszerültünk anyóshoz, azt hittem, megfojtom. De egyébként a saját anyámmal sem tudnék együtt élni. Mi elég olaszosan, nagy pofával éljük a napjainkat, így valamelyikőnk tuti tönkremenne idegileg. Ráadásul én sosem tudtam ezt elképzelni, h pl a kaját ilyenkor hogy oldják meg? Csak az egyik nő főz? Vagy rugdossák egymást ki a konyhából, ha épp mindenki együtt akar? Vagy hogy? Brr, belegondolni is rossz. :D
2017. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem gondolok, mivel ez csak és kizárólag az ő dolguk. Nem irigylem a szomszédaidat. De nem a 4 generáció miatt nem, hanem a kotnyeles szomszédaik miatt.
2017. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Ismerek olyat is,ahol "csak" 3 generáció él együtt,6-an 2 szobában.

A nagymamával alszik a 3 gyerek.


De ez itt már a 4.generáció.

Még az anyósnak az anyósa is velük él,kész rémálom lehet:D

2017. márc. 6. 16:24
 8/40 A kérdező kommentje:

Én nem is tudtam,hogy van gyereke a lánynak,most láttam meg,hogy tologatja a babakocsit:)


Azt hittem már elköltözött,aztán anyukám mesélte...


Ez nem kotnyelesség,csak belegondoltam ebbe a nonszensz helyzetbe.

2017. márc. 6. 16:28
 9/40 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, hogy mért pont ott laknak. Mert ez azt jelenti, hogy minden generációban az anyához költözött a férfi és a szülők is ehhez az ághoz. Mért nem a férfihez? Vagy mért nem egy másik testvérhez?
2017. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú ez, pedig a filmeken olyan jól tudnak működni az ilyen családi együttélések. Annyira irigyli az ember, aztán a valóságban elvétve sem találni.
2017. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!