Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan haltak meg a hozzátarto...

Hogyan haltak meg a hozzátartozóid?

Figyelt kérdés
Tehát milyen betegségben,mennyi idősen,és otthon vagy kórházban ? Félsz attól hogy neked is hasonló jellegű egészségügyi problémád lesz ?
2020. febr. 23. 12:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jobban mondva rokonaid.
2020. febr. 23. 12:21
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy "kicsit" indiszkrét kérdés...
2020. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Mindenki kórházban,nagy részük rákos volt.

A legidősebb az anyai mamám volt,bár neki nem rákja volt, simán öreg volt.(92 éves). A legfiatalabb apám testvére, talán 42 éves lehetett. Neki rákja volt.

A haláltól nem félek. És totál olyan vagyok mint az anyai nagyanyám,így biztos vagyok benne,hogy nem leszek beteg és úgy kellesz agyonütni 100 évesen. :)

Semmitől nem szabad félni, csak örülni minden napnak amikor felkelsz reggel és jól érzed magad. Ezt megtanultam a munkám során. (Nővér egy onkohematológián).

31/n

2020. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Öngyilkosság, Alzheimer és szivleallas, visszaállás, szívinfarktus, majcirrozis. Nem, nem félek ilyentől.
2020. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem vettek többet levegőt. Gondolom én is úgy fogok.
2020. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Anyai nagyapám tüdőrákban 60 éves kora körül, anyai nagyanyám valami hatalmas hasi sérv következményeként 60-70 év között valamiben, anyám öngyilkos lett (gyógyszer, 80 felett). Apai nagyanyám combnyaktörés után fellépő tüdőgyulladás miatt (65 éves kora körül), apai nagyapám agyi érgörcs következtében 83 évesen), apám önakasztás következtében 83 évesen. Nem félek semmitől.
2020. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Rák, öngyilkosság, baleset, öregség... rák lesz nálam a nóta vége. Nem érdekel már, legyen így.
2020. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

Mozgok heti 3 alkalommal edzés szerűen 1-1.5 órát. Oda figyelek a táplálkozásra.

Ezért kizárt, hogy olyan betegség fog érni, ami a lusta tespedésből fakad.

(írom ezt egy jó zsíros kaja után a kanapén fekve).

2020. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Végelgyengülés (ált. 90+), daganat, gázolás. Az utolsó hónapokat töltötték kórházban, amikor már nem tudtuk megoldani az otthoni ápolásukat. Nem félek az esetlegesen öröklődő eü. problémáktól. Ha félek valamitől, az a szellemi leépülés, de az még odébb van.
2020. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

A nagyszülők végelgyengülésben, 80-90 körül, apum rákban 60 körül. A családomban az emberek nagy részének mindnek volt egészen korán ritmuszavara is.


A ráktól nem félek, viszont nekem is ritmuszavaraim vannak 30 évesen, így szinte biztos vagyok abban, hogy szívproblémám lesz.

De igyekszem ezzel nem foglalkozni, nem kímélem a szívemet, rendszeresen futok, kerékpározok. Amikor bedobban, akkor visszaveszek a teljesítményből, de ennyi.

2020. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!