Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan haltak meg a hozzátarto...

Hogyan haltak meg a hozzátartozóid?

Figyelt kérdés
Tehát milyen betegségben,mennyi idősen,és otthon vagy kórházban ? Félsz attól hogy neked is hasonló jellegű egészségügyi problémád lesz ?
2020. febr. 23. 12:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Anyai nagyszülők: 80 felett (Alzheimer). Apai nagyapa rák, 70 évesen. Apai nagymama 80 felett elaludt (de volt rákos is). Apám testvére 70 évesen, rák. Így sok esélyem van Alzheimerre és rákra.... Azt nem mondom, hogy boldog vagyok tőle.
2020. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

Anyai nagyszülők szívproblémában szenvedtek. Mind a ketten szívinfarktust kaptak. Nagypapám 60 éves volt, a nagymamám 76 éves.

Apai nagypapám 84 éves volt, és álmában halt meg, a nagymamám 90 évesen Alzheimer kórban.

2020. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Apám 65 évesen, utolsó pillanatban felfedezett vastagbélrákban halt meg. Az összes felmenőm és oldalági rokonom 2-es típusú cukorbeteg, ketten közülük már alig látnak, mindannyian elhízottak. Jómagam a legsoványabb kövér vagyok a családban, de küzdök ellene, próbálok észszerűen enni (nem mindig sikerül), gyógyszer szedek az inzulinrezisztenciára, és már két éve rendszeresen heti három alkalommal edzek. Járok szűrővizsgálatokra, és nagyon bízom benne, hogy engem elkerül a rák, és a cukorbetegség és szövődményei.
2020. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Metionin ***** válasza:
38%
Rákban vagy halálra itták magukat vagy öngyilkosok lettek. A ráktól félek én is, azt nem tudom befolyásolni.
2020. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

Egyik közvetlen hozzátartozóm sem volt rákos. Apám (71) és anyai mamám (91) demens lett, pedig soha nem ivott, másik mamám (87) öregkori végelgyengülésben. Semmire nem lehet adni, mert 87 évesen sem "muszáj" végelgyengülésben meghalni, bár ő szült tíz gyereket. Apu apját nem ismertem, meghalt, mielőtt megszülettem.

Én is már benne vagyok a korban, tehát ebből kiindulva, fogalmam sincs, mi vár rám. Se rákot, se demenciát nem kívánok magamnak, az biztos.

2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk nagyon sokan rákban haltak meg, a 4 nagyszülőm közül azt hiszem 2-en, de lehet, 3-an is (késői gyerek voltam amúgy és már rég halottak voltak, mire megszülettem, szóval nekem sose beszéltek nagyon róluk a szüleim, ezért nem tudom biztosan, hogy a 3. is úgy halt meg..)

Anyám is rákos volt, de kapott kezeléseket és felépült. Szóval eléggé esélyes, hogy nekem is lesz valami hasonló bajom.

2020. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%

Egyik pám kórházban, nem emlékszem hány éves volt (ő legyőzte a tüdőrákot), otthon összeesett, agyvérzést kapott, a kórházban aznap órákig a folyosón váratták, 2 hét múlva meghalt.

Mamám 53 volt, tele ment a tüdeje vízzel, kórházban. Papám 74 lett volna pár nap múlva, itthon halt meg, 4 hónappal korábban vastagbél rákkal diagnosztizáták.

Dédim szintén vastagbél rák - kórházban, nem tudom a korát.

Nem félek

2020. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%

Valaki nem hiszi el, hogy mozgás szegény kultúra öl és ebben halt meg több rokonom is.


Te bajod. De legalább nem vagy kíváncsi, mert nem kérdezel rá. Tehát nem fogsz a kíváncsiság miatt hamar megöregedni, maradsz gyerek.

2020. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8%
Apukám még él, 89.éves. Az ő családja nagyon érdekes. Apukámék, 7-en voltak testvérek. Az összes barna szemű, és barna hajú testvére fiatalon meghaltak rákban. 43.éves és 58.év között haltak meg. A szőke hajú,kék szemű tesók élnek. Apu 89 éves, öccse 86 éves, húga 76.éves. Ilyen a genetika. Anyukám demens lett, 84.évesen halt meg tavaly.
2020. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
8%
Azt elfelejtettem az előbb, Apu is szôke hajú, és kék szemű. (Ma már ősz persze)
2020. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!