Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legjobb barátnöm...

Mit vegyek a legjobb barátnöm szülinapjára nem sokára 18éves lesz és valami felejthetetlennel szeretném meglepni. Sajnos nem tudok sok pénzt rászánni mivel nincs.3-4ezer ft értékben szeretnék neki valamit venni valami ötlet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 11:08
 1/4 anonim válasza:

Hát ha esetleg művész lélek vagy akkor nyomtattathatnál neki egy pólót mondjuk a nevetekkel vagy képpel, az csak ezer forint plusz a póló.

Vagy megvehetnéd neki azt amiről vicceltetek vagy sokat jelent nektek.

De őszintén neked kéne kitalálni.

2010. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket sose értettem. A legjobb barátnőd, és ötleted sincs, hogy minek örülne? Nekem sosincs gondom ilyesmivel, mert én ismerem annyira a barátaimat, hogy tudjam, mi lenne a jó ajándék nekik.
2010. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

11:22 nem erre voltam kiváncsi!



az elsö válaszolonak viszont köszönöm a segitségét!

2010. júl. 24. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
rólatok közös fotó, sajátkezűleg dekorált képkerettel..?
2010. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!