Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátommal (fiú)...

A legjobb barátommal (fiú) szeretnénk egy amolyan egyedi "barátság gyűrűt" csináltatni. Én egy sima karikagyűrűre gondoltam amibe belegravíroztatnánk, hogy "For Ever". Szerintetek ez jó ötlet? Van valami más ötletetek? L 20

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

És a szerelmednek milyen ajándékot adnál, ha a barátodnak "örökké" feliratú karikagyűrűt?

Én tuti azt gondolnám, hogy el vagy jegyezve, és a szerelmedtől kaptad.

Túlzás.

2010. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Miért éppen angolul íratod rá?
2010. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sem jó ötlet, ez már sok. Van barátod? Érdekelne, hogy mit szól ehhez... Ha meg nincs akkor majd úgyis lesz, és nem úszod meg féltékenykedés nélkül. Én is gyanakodnék... Nem tudom elképzelni, hogy a barátomnak és egy másik "idegen" lánynak közös gyűrűje legyen... 20/L
2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább karkötőtök legyen közös. Annak nincs olyan funkciója mint a gyűrűnek. És még költeni sem kéne feltétlenül rá. Fonjatok egymásnak karkötőt, az tényleg egyedi lenne. De meg is vehetitek, és abba is gravíroztathattok. De tényleg ne a forevert...

hanem pl ezt: "A legjobb baráttól"

2010. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha már karikagyűrű(bár ezt a szerelmesek csinálják,és nem a barátok) akkor ne azt a szöveget írjátok amire te gondolsz..(ezt már tényleg a szerelmesek csinálják)

Akkor írjátok rá,Pl: "Hű barát Géza" és "Hű barát Kata" szöveget.Vagy írjátok rá Pl a barátság napjának dátumát szintén névvel ellátva..

De a For Ever" az erős túlzás ha nem szerelemről van szó..

2010. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen inkább vmi baráti szex a dologban. Tudod, nem beszéltek utána róla, de mindketten emlékezni fogtok rá
2010. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

általában karkötőt szoktak adni egymásnak a barátok. a szerelmesek adnak egymásnak gyűrűt...


az egyik nagy szerelmem gravíroztatta a nevem a gyűrűjébe. :D

2010. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 évesen szerintem kicsit gyerekes ötlet de nem akarok beleszólni ez csak a privát véleményem, ha már kérdezed ki mit szól hozzá :)

És valóban, ha lesz igazi szerelmed, vőlegényed, nem biztos hogy tetszeni fog neki a dolog és meg is értem.

A barátság nem attól igazi ha van egyforma cuccotok, mi legjobb barátnőmmel 13 évesen vettünk egyforma pillangós gyűrűt, akkor még elmegy az ilyesmi mert aranyos, de már én is csak az eljegyzési gyűrűmet és a házassági karikagyűrűmet hordom. De még mindig a legjobb barátnőm, pedig már mindketten anyukák és feleségek vagyunk.

2010. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor válasza:
Pedig igenis jó az s gyűrű.
ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!