Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Árven (női név) szép?...

Az Árven (női név) szép? Ciki? Hogy becéznéd?

Figyelt kérdés

Nemes hölgyet jelent, eredete ismeretlen. Eredetileg Arwen. Nem néz ki hülyén leírva?


Amúgy szerintem szép név és nem tratom cikinek sem. És leírva meg az Ágnes, Árvácska, Adrienn, miatt nem néz ki hülyén.:D Ok ez gyenge idenok, de akkor is...:P

Csúfolnák érte a lányom?


2010. júl. 24. 21:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
28%

Nekem tetszik.

A Nikolett név is nagyon szép,nőies,előkelő, azt leszámítva,hogy népszerű lett. Bár nem minden személyiséghez illik,meg annak is vannak változatai, utánzatai,amit ugyancsak Nikinek becéznek.

2010. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki, csak idiótán hangzik...filmben szép szép, de a való életben...kb olyan, mint az Elizabet v Zsaklin.
2010. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Septimius ***** válasza:
67%
A hangzása mindentől eltekintve szép, de embernek nem adnám. Túl sok szekálódás lenne belőle. Én maradok a magyar/latin/német neveknél.
2010. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
56%

Hollandiában hallottam, hogy egy nagyon szép, fiatal lányt Arwen-nek hívtak. Külföldön oké. De itthon eléggé furcsa lenne. De cikizni nem fogják,sztem.


Elizabeth, nekem ez a név nagyon tetszik!

2010. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az Arlene Machiavelli jut eszembe róla(Kill bill) szép hangzású név,csak utálom hogy minden nevet fonetikusan anyakönyveznek csak,annyira béna.
2010. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Az Elizabet tényleg gyönyörű név, én is nagyon szeretem...angolszász területen és nem a kovács és kolompár vezetéknevek után

(tom h angolul th-val írják, de mivel honosítva lett, így sima t-vel is szokták)

2010. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Becézhetnéd Gandalfnak például. ÁÁÁÁÁÁÁÁ annyi szép és különleges "magyar" név van, legalábbis ami rendesen beépült a nyelvünkbe...
2010. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:

Ne tessék bántani a Nikoletteket! Én is az vagyok....:P (Bár a legtöbben Nicole-oznak....)

Bocsánat az off-ért!


Szép név az Arwen, de nem hinném, hogy ezt választanám a lányom keresztnevének. Nekem picit giccsesen hangzik.

2010. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Így hívták a kutyánkat:) Embernek nem adnám,de ez gondolom a megszokás miatt.
2010. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
100%
Kedves Kérdező! Csak most találtam erre a kérdésre. Az én kislányom Árven, most lesz 4 éves. Az első pár év nem volt könnyű, ami az emberek hallását és konzervatizmusát illeti, de egyre jobb a helyzet. Legjobb amit kihallottak belőle, hogy Kármen :-) Elsőre mindenkinek az a problámája, hogy fiú-e? Amikor elküldtük az első sms-eket, hogy megszületett elfelejtettük odaírni, hogy lány, így teljes volt a zűrzavar. Az MTA-ban megtudtam, hogy a fiú "párja" (hangzásra) az Árlen. Mi Árvinak, Árvusnak, sőt Vicusnak is hívjuk. Mindenki azt mondja, hogy nagyon is illik rá ez a név, mert elfogultság nélkül mondhatom, hogy gyönyörű a csajszi, igazi kis tünde! A férjem - aki hatalmas Gyűrűk ura fan - mindig is ragaszkodott ahhoz, hogy olyan neveket adjuk, ami nem jön szembe az utcán. A testvérei: Jázmin és Ámon. Szerintünk egy különleges név a gyereket is azzá teszi, a fiamat a gyerekorvos csak Napistennek szólítja (Amon Ra) és a gyerek erre nagyon büszke. Egyáltalán nem ciki az Árven, most hallottam a rádióban ilyet, hogy Schwiezer Shakira - ne ez a ciki! De hát ízlések és pofonok...
2010. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!