Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit rontottam el?

Vajon mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok szóval együtt életem a szerelmemmel 3évig és született egy kislányunk is!!Ezután megromlott a kapcsolatunk és elváltunk:( Haza költöztem vidékre anyámékhoz ő meg Budapesten maradt!!Nem is ez a lényeg hanem az hogy mióta itthon vagyok sehova nem tehettem ki a lában mert én vagyok a k.r.a!!És ez már így megy 2 és fél éve!! Pedig tanulok, dolgozok!! De pasizni nem engednek csak titokban tudok kapcsit létesíteni nagyon nehezen!!Még a rokonokkal sem tudok elmenni veszekedés nélkül buliba:( Ott van a húgom ő 16 éves és akkor sem csináltak semmit mikor kiderült hogy már nem szűz!! Meg ő mehet a barátjával ide-oda!! És nem értem miért engem féltenek helyette???? Olyan nehezen viselem hogy egyedül vagyok és nincs is lehetőségem arra hogy újra boldog legyek valakivel,és békességben nevelhessem a kislányomat messze anyáméktól!!!!!!!!!!!! Nem bírom hogy folyton kioktatnak meg veszekszenek velem holott én már szinte felnőtt fejjel tudok magamra vigyázni a kamaszodó húgomtól eltérően!!! Most mit tegyek beszélni NEM LEHET VELÜK próbáltam ezerszer!!!!!????????? :(((((((((
2010. júl. 26. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Elmúltál 18 éves. 21 éves vagy és nem engednek 'pasizni'? :O
2010. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Senki sem kötelezett, hogy hazaköltözz ilyen körülmények közé...
2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira felnőtt és önálló vagy, akkor miért kellett visszamenni a szülőkhöz?Azt mondod, van állásod, akkor tessék albérletbe menni, vagy ha maradsz, akkor el kell viselni a beszólásokat.
2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
anyukám, itt az ideje a saját lábadra állni...(nem mellesleg ha jól számolok, akkor 16-17 évesen te se nagyon lehettél már szűz)
2010. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

21éves elvált nő vagy egy egyermekkel és anyádék mondják meg mit csinálhatsz???? ez ugye most nem komoly???? Amúgy én leülnék beszélgetni velük egy kicsit, hogy talán már nem gyerek van, és hagyjanak békén, ha nem változik semmi, elmennék a gyerekemmel albiba. Dolgozol, kapsz családit meg gondolom gytartást is, sztem ki tudnátok jönni a pénzből!

Amúgy miért fogadsz szót nekik???? Miért kérdezed meg egyáltalán? Felöltözöl és elmész otthon, aztán majd hazamész ha olyanod van. A kislányodra addig tud valami rokon v barátnő vigyázni. Ha meg balhéznak akkor bemész a szobádba és magadra zárod az ajtót. tudod, azt lehet terrorizálni aki hagyja magát!

2010. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnállak, én is egyedül vagyok a kicsimmel, csak én még nem tudnék pasizni, mert elég mély még a seb a szívemben. de ha akarnék se tehetném, nincs kire bízni a gyereket. nehéz, tudom, és albérletben nem olyan egyszerű ám, hiába dolgozik az ember, én csak tudom.
2010. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

13:10

Mi az hogy minek tűri, meg minek fogad szót?Ha arra jók a szülők, hogy ha baja van akkor odaszaladjon, akkor igen is tartozik annyival, hogy megmondja hogy hova megy.Ha nem tetszik akkor esetleg az albiban magára húzhatja majd az ajtót, ott lehet durcáskodni.

2010. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13:10es vagyok. Gondolom amiért otthon lakik, ad haza pénzt. Az meg, hogy otthon lakik nem jogosítja fel a szülőket arra, hogy megszabják, hogy mit csináljon. Vagy szted igen??? Ezzel az erővel ha valaki még 30éves korában is otthon él, akkor azt kell csinálnia, amit a szülei mondanak??? Ne hülyéskedjünk már... Én is költöztem haza amikor összebalhéztunk a férjemmel, letettem havonta x összeget rezsire meg kajára, és oda mentem ahova akartam. Anyáméknak eszébe sem jutott volna megtiltani, hogy elmenjek. És mindig megmondtam, h most épp elmegyek a bnőimmel ide vagy oda és majd jövök. Érdekes, hogy nálunk soha nem volt ebből gond. De ha próbáltak volna beszabályozni akkor tuti csak azért is csináltam volna... és azonnal kerestem volna albit!
2010. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én nem szoktam mondani ha elmegyek valahova csak ők valahogy észre veszik és kicsuknak meg ilyenek!! Beszélnek ők de nem hallgatok rájuk és annál jobban csinálják! Már én is fontolgattam hogy lelépek innen minél előbb de sajnos még az iskolából van 1 évem és már vég akarom csinálni mert ha elmegyek a gyereket nem akarom a tanulás miatt hanyagolni!!! Szar helyzet ez úgy ahogy van!!!!!!:(((
2010. júl. 26. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem bíznék a gyerekemben ha ilyen fiatalon gyereket szül aztán hazafut...
2010. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!