Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ért véget a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ért véget a kapcsolatom egy házas trinidadi férfival akinek nem működött a házassága. A gondom az h nem tudok rajta túllépni. Vérzik a szívem és millió kérdés van a fejemben hogy vajon hol rontottam el. Mit tegyek hogy továbbléphessek?

Figyelt kérdés

Eszembe jutnak állandóan a veszekedéseink, a forró éjszakáink és állandóan ezek a dolgok járnak a fejemben. Mint egy rossz mozi, rémálom. Lassan vagy máris depressziós vagyok de a gondolatok ott forognak a fejemben.Egyszerűen segítsetek abban hogy hogyan ne gondoljak csak rá állandóan.

Nem tudom az életemet élni és továbblépni mert ez jár a fejemben. Nem túlzok, de élni sincs kedvem, nem tudom csak úgy feldolgozni ami történt köztünk és a szívem vérzik. Szerettem volna őt szeretni de ellökött magától sokszor és csak egyre romlott a kapcsolatunk. Ez elég hosszú történet, de most egyelőre csak szabadulni szeretnék tőle a fejemben.


2010. júl. 9. 20:28
 1/2 Laura883 válasza:
Miért szeretnél egy olyan emberhez tartozni, aki téged ellök? Számomra ez azt sugallja, hogy nem becsül téged. Arról nem is beszélve, hogy milyen messze van ez a szeretettől. Voltál te már úgy szeretve, hogy közben tiszteltek, és megbecsülték női mivoltodat? Ha deprssziós vagy, akkor van orvos, bizalommal fordulj hozzá. (Én is szedtem ilyen tablettát egy rövid ideig.)Tudnál úgy élni egy életen keresztül, hogy tudod, a másik nem boldog veled? Nem téged akar minden áron meghódítani? Nem te vagy neki a mindene?
2010. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Trinidad és Tobagó!

Hogy a frászba kerültél olyan messze!?

Fehér ember volt a párod?

A feketékkell esélyed nincs hogy megértsd őket! Csak áldozatnők élhetnek feketékkel jó kapcsolatban békében!

Örülj hog újra szabad vagy!

Pasizz! Élj!

2016. nov. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!