Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszivatni...

Hogyan tudnám megszivatni itthon a családomat? (április 1. )

Figyelt kérdés
Engem mijdig alábecsülnek ezért most szeretném,hogy visszakapják

2020. ápr. 1. 09:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
59%-os, senki nem mondta, hogy kötelet kell hozni, de most senki - legalábbis egy értelmes felnőtt, aki követi a világ eseményeit - nem nevetne jót egy "szívatáson". Ezt azért csak meg lehet érteni még a te kis beszűkült, smiley-kra korlátozott agyacskáddal is, nem igaz?
2020. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy megkaptad a koronavírust. Hátha akkor előre elsiratnak, hogy pedig milyen jóravaló fiatalember vagy. :D
2020. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

21-es nénikének:🤡


Pedig mi, a családommal ma jókat nevettünk (most este egyébként már csak rajtad kacagunk). Tudom, most biztos azt gondolod, h se nem vagyunk annyira értelmesek mint te, se nem követjük az eseményeket, pedig tévedsz!

Elárulom a titkot: tudod a humorhoz intelligencia (is) szükséges! 😏


...


Elképzelem, ahogy a lakásod egy eldugott, sötét kis zugában, kisírt szemmel, mélabús üveges tekintettel, világvége hangulatban válaszolgatsz itt a gyakorin. 🙈

Komolyan, még a végén megsajnállak...

Mi ez a nagy elkeseredettség benned❓❓❓❓Őszintén sajnálom, h téged senki nem tud feltölteni pozitív gondolatokkal és energiákkal!

Én azért csodás és legfőképp mosollyal teli estét kívánok neked (rád férne!)


💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

2020. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszi a sok értelmes választ utólag is 😂
2021. aug. 11. 11:36
 25/25 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez lassan 1,5 éves kérdés,de most nagyin megfogtátok a lényeget. Április 1 volt ép örömöt akartam csepészni. a nappba és úgy értettem,hogy alábecsülnek,hogy azt hiszik,hogy nem tudnám őket megviccelni. Csak már nagyin sok poént el szortam eddigi évek alatt nem azt mondtam,hogy bevagyok savanyodva csak ötleteket kértem. Na midn1 azért aki írt pár ötletet annak köszönöm. És nem nem fogom felvávni emiatt az ereimet 😂😂
2021. aug. 11. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!