Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 17 -en leszünk lányom ballagás...

17 -en leszünk lányom ballagásán. Április 30-án kb 18 órakor leesz vége a ballagásnak. Itthon oldjuk meg, mennyit főzzek és mit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

először azt döntsd el, meleg kaja legyen-e vagy hideg. HA van segítséged lehet meleg, a hideget viszont elkészítheted előre és amikor indulni kell, meg jöttök vissza már nem kell a konyhai dolgokra gondolni.

hidegkaja: egyben sült tarja, vagy comb, hidegen felszelve, fasírt hidegen, franciasaláta, sonkatekercs, töltött tojás, ez mind egyszerű és mindneki talál kedvére valót, kenyér szelve kirakva ,meg savanyúságok a húshoz, mert nem mindenki szereti a majonézes franciasalátát.mér rántott máj is jó hidegen, és akkor tényleg mindne van, esetleg svédgomba. a mennyiség attól függ hányfélét csinálsz, ezt nem tudom megmondani, de a tarja legyen 2 kilós amit megsütsz, kiló húsból a fasírt...eláll jó másnap is .

2009. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
lehaygtam a sütiket, egy sós és két édes elég, vagy stangli, vagy pogácsa és a karácsonyi sütirepertoárodból kettő. esetleg rendelhetsz egy "csoda tortát"
2009. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Én biztos, hogy rendelnék inkább! Gondolj bele, ugyanott van az ára, és még kínlódnod sem kell egész nap! Lehet 2 fős tálakat kapni már 1500-2000 Ft-tól, legtöbb esetben ez 3 embernek is elég!

Ha végképp főzni akarsz, akkor én nem tudom, hogy nálatok mi a szokás! Én biztos csinálnék jó kis tyúkhúslevest, sütnék húsokat (comb, szárnya,tepsiben, rántott hús), rántott karfiol, gomba, sajt. Csinálnék mellé franciasalátát, majonézes kukoricát, sajtsalátát. Sütinek rendelnék sósat is édeset is, mert arra már végképp nem lenne időm megcsinálni.

2009. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!